Kolor twarzy a bronzer?

  • 2016-01-02, o 17:49
  • 37
  • 11 173
  • 25
  • 33

Kolor twarzy a bronzer?

Cześć! Od jakiegoś czasu zaczęłam swoją przygodę z makijażem i największym moim problemem jest dobranie dla Siebie bronzera. 

W jaki odcień mam iść i tak dalej 

Mam cere "zimną" 

Używam np Podkładu Revlon Colorstay o kolorze 150 (Buff)

Czy któraś umiałaby mi pomóc? :) 

cienie - MAKEUP REVOLUTION - Flawless Ultra Eyeshadowspodkład - Revlon Colorstay 150 buffeyeliner - MAYBELLINE - EYESTUDIO - Lasting Dramapędzle - Makeup Revolution  

Re: Kolor twarzy a bronzer?

Spróbuj bronzer z w7 u mnie się sprawdza

Re: Kolor twarzy a bronzer?

proponuje pojsc do sklepu Inglota i tam obsługa pomoże Ci dobrac

Re: Kolor twarzy a bronzer?

Ja używam klasyka od the balm czyli bahama mama i przyznam, ze mimo iż jestem naturalnie dosyć blada wygląda na mojej buzi ładnie i naturalnie, o ile dobrze go zblenduje. 

Do zimnych i bardzo bladych cer polecałabym bronzer flormara w pakiecie z różem (imho bezuzyteczny). idealnie nadaje się do konturowania twarzy, do opalania juz nieszczególnie.

Re: Kolor twarzy a bronzer?

kolor cery a właściwie karnacja oczywiście ma tu znaczenie ale wazniejsze jest to czy poszukujesz bronzera do konturowania czy do brązowienia twarzy, jesli do typowego konturowania to powinien miec on chłodną barwę i zdecydowanie matowe wykończenie natomiast do brązowienia całej twarzy pownien być w ciepłej tonacji

Re: Kolor twarzy a bronzer?

poradź sie pani ze sklepu

Re: Kolor twarzy a bronzer?

Rownież jestem blada i mam bronzer z bourjois ta czekoladkę, odcień 51 powinien sie sprawdzić, bo wczesniej miałam nr. 52 i był za ciemny, a ten 51 idealny 

Re: Kolor twarzy a bronzer?

Im jaśniejsza twarz tym jaśniejszy bronzer

Re: Kolor twarzy a bronzer?

Dokladfnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolor twarzy a bronzer?

kolor cery a właściwie karnacja oczywiście ma tu znaczenie ale wazniejsze jest to czy poszukujesz bronzera do konturowania czy do brązowienia twarzy, jesli do typowego konturowania to powinien miec on chłodną barwę i zdecydowanie matowe wykończenie natomiast do brązowienia całej twarzy pownien być w ciepłej tonacji

2016-01-04 13:53:12 autor monika212121

zgadzam się

Re: Kolor twarzy a bronzer?

poradź sie pani ze sklepu

2016-01-06 10:44:33 autor xxskyx

 

lepiej nie, zazwyczaj one się na niczym nie znają
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: