Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

  • 2015-11-01, o 13:56
  • 45
  • 17 396
  • 29
  • 40

Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Witam wszystkie furomowiczki :)  Po krótce przedstawię swój 'problem'. Otóż postanowiłam zakupić kółko kamuflaży Kryolan, problem polega na tym, że kompletnie nie wiem jakie odcienie wybrać. Z racji, że jest to drogi produkt nie chciałabym żałować zakupu dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w podpowiedzi jaki kolor najlepiej wybrać. W skrócie opiszę mój typ cery. Mam cerę jasną (naturalnie rude włosy), w okresie letnim wyskakują mi nieliczne piegi, dość sporo czerwonych zmian (krostki itp.) na zakryciu których najbardziej mi zależy, sińce pod oczami, troszkę blizn po krostkach. Na codzień używam podkładu Revlon colorstay do cery tłustej i mieszanej odcień 150 Buff -  z tym, że moja cera  jest raz tłusta raz przesuszona, mam problem z doborem odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych...).  Myslę, że najepszy byłby produkt numer 1 ale przy moich problemach skórnych pewnie przydałoby się coś z zielonym pigmentem czyli numer 5 lub 6, z kolei w nich nie ma odcieni takich jak w numerze 1 jak np. jasny beż, stąd mój ogromny dylemat :(

Dlatego zwaracam się z prośbą o pomoc do Was, może będziecie mi w stanie choć troszkę podpowiedzieć :o

Serdecznie pozdrawiam! 

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

porozmawiaj z konsultantką wtedy od razu uzyskasz odpowiedź

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Kamuflaże nie nadają się do codziennego makijażu. Są to bardzo ciężkie kosmetyki.

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Najlepiej napisac do sklepu, moze pomoga w dobraniu odpowidniego odcienia

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

ja na Twoim miejscu postawiłabym na kolor nr 1, ale napisz jeszcze do sklepu, oni mają największe doświadczenie :)

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Ja słyszałam że nr 0 jest najbardziej uniwersalny

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

kiedys dorobie sie tego kółeczka :)

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Polecalabym kolor 1

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Też uważam, że osobno lepiej

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

0, 1 i 6 wyglądają na najbardziej uniwersalne do europejskich karnacji, ale za taką cenę to lepiej zobaczyć produkt na żywo. Podejrzewam, że w każdym dużym mieście można zobaczyć rzeczy z Kryolanu na żywo przed zakupem

Re: Kółko kamuflaży KRYOLAN - proszę o pomoc

Dobre jest?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: