Kolacja na rocznice:)

  • 2011-08-19, o 06:47
  • 66
  • 35 898
  • 34
  • 47

Re: Kolacja na rocznice:)

20 sierpnia obchodzimy z mężem drugą rocznicę i mam zamiar ugotować coś smacznego na kolację W tamtym roku zrobiłam pieczone ziemniaki z przyprawami i de volaille z kurczaka z masłem czosnkowym,żółtym serem i pieczarkami . Nie chwaląc się było bardzo smaczne;D W tym roku chciałabym upichcić coś jeszcze lepszego, nowego, czym Go zaskoczę:) Może macie jakieś pomysły? Będę wdzięczna za jakieś fajne przepisy

Angel1712

spóźnione , ale szczere zyczenia z okazji rocznicy my też obchodzimy ją 20 sierpnia

Re: Kolacja na rocznice:)

Ja ostatnio robiłam sałatkę Cezar, co prawda nie na rocznicę, ale w ramach romantycznego wieczoru:) Sałatka cudo - tylko koniecznie musi być kapusta włoska, nie żadna inna I od siebie dodałam jeszcze prażone płatki migdałów:)

może jakaś zapiekanka? np. makaronoowa

Re: Kolacja na rocznice:)

Ja na naszą rocznicę zrobiłam na przystawkę zupę krem z białych warzyw z grzaneczkami (pychotka!), a na główne takie prawdziwe risotto :) Oczywiście do tego pyszne winko. Poprzednim razem byliśmy w knajpce i też bło fajnie, ale mój mąż musiał kierować potem, więc nie mógł się nawet odrobinki napić, więc w tym roku zdecydowaliśmy że będzie w domu. I było bardzo romantycznie!

w oczach tkwi siła duszy 

Re: Kolacja na rocznice:)

uważam że to bardzo fajny pomysł

Re: Kolacja na rocznice:)

Ja na naszą rocznicę zrobiłam na przystawkę zupę krem z białych warzyw z grzaneczkami (pychotka!), a na główne takie prawdziwe risotto :) Oczywiście do tego pyszne winko. Poprzednim razem byliśmy w knajpce i też bło fajnie, ale mój mąż musiał kierować potem, więc nie mógł się nawet odrobinki napić, więc w tym roku zdecydowaliśmy że będzie w domu. I było bardzo romantycznie!

2015-08-11 11:43:25 autor doris3

Ta kolakcja w domu to świetny pomysł :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kolacja na rocznice:)

Też postawiłabym na jakieś włoskie klimaty ;)

Re: Kolacja na rocznice:)

to super pomysł i taki romantyczny

Re: Kolacja na rocznice:)

to super pomysł i taki romantyczny

2015-08-27 13:12:33 autor MałgosiaGosia

zgadzam się z tobą

Re: Kolacja na rocznice:)

ja lubię prosto, bez przegięcia, pizza hut

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: