Kohl Hashmi

  • 2013-06-08, o 07:50
  • 29
  • 9 580
  • 19
  • 23

Kohl Hashmi

Dziewczyny znające się na temacie - poradźcie coś! Kupiłam kohl Hashmi na Allegro, był w oryginalnym opakowaniu więc raczej nie podróbka. Niestety już po chwili zaczyna mi się odbijać i rozmazywać pod oczami Używam go tak, że delikatnie wycieram patyczek o brzegi opakowania, a potem dociskam go do górnej linii wodnej (nie umiem malować "przeciągając" patyczek w zamkniętym oku bo wychodzi mi ogromna panda). Nie wiem co mam zrobić żeby ten kohl się utrzymał chociaż kilka godzin

Re: Kohl Hashmi

utrwalić ciemnym cieniem na samej linii rzęs

Re: Kohl Hashmi

czyli na linii wodnej czy nad linią rzęs?

Re: Kohl Hashmi

pomiędzy najlepiej hehe, tak jakby między rzęsami, wtedy kohl nie powinien przedostawać się poza tą linię

Re: Kohl Hashmi

niestety to nic nie dało - nałożyłam tak jakby na kohl i między linię rzęs czarny cień MAC skośnie ściętym pędzelkiem do brwi, dociskając pędzelek, ale wszystko i tak "zmigrowało" na dół. może coś jest z moim kohlem nie tak... albo z moimi powiekami

Re: Kohl Hashmi

Na khol nie radziłam, produkt pudrowy na linii wodnej sprawia, że oczy łzawią bardziej, nie dziwię się, że sie rozmazuje ;p spróbuj tak jak mówiłam, jak nie zadziała no to trafiłaś na jakiś bubel

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kohl Hashmi

mowa o kohlu w pascie z patyczkiem ?

Uroda bardzo szbko mija...Każdy człowiek zestarzeje się zbrzydnie i to jest naturalne ! Każdego to czeka ,czy tego chce czy nie !

Re: Kohl Hashmi

nie uzywam takich rzeczy bo mam bardzo wrażliwe oczy

Re: Kohl Hashmi

Może jest bardzo miękki i dlatego się rozmazuje. Jeżeli nie zastyga to jest to prawdopodobne. Więc lepiej wybrać kredkę, która zastyga po chwili lub po prostu eyeliner.

Re: Kohl Hashmi

inglot ma super eyelinery

Re: Kohl Hashmi

nie słyszałam nigdy o tym produkcie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: