Kocie oczy :)

  • 2011-08-26, o 09:59
  • 75
  • 27 549
  • 32
  • 54

Kocie oczy :)

Cześć dziewczyny Idę jutro na małą impreze a dokładniej na urodziny do znajomych i pewnie wieczorem na jakąś dyskotekę hehe. Dzisiaj chciałam wypróbować makijaż słynnych kocich oczu w moim wydaniu wyszło to tak:) o ile nie zmienią się nasze plany na wieczór jutro moje oczy również będą kocie hehe

Re: Kocie oczy :)

ladnie wykonczony makijaz, tylko szkoda ze nie widac efektu na calej twarzy bo przynajmniej jak dla mnie to jest najistotniejsza rzecz no chyba ze dzisiaj bedziesz miala ochote to wrzuc takowa fotke

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kocie oczy :)

Jej ale zje...cie Ci to wyszło:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kocie oczy :)

Dzięki Nitka Całość prezentuje się tak.. Na żywo oczy są bardziej efektywne i wyraziste
Ps. Fryzura jeszcze wczorajsza :p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kocie oczy :)

Ula la fajna fryzurka i makijaż piękny
A może jeszcze jakaś troszeczke mocniejsza kreska nad okiem

Re: Kocie oczy :)

Cudaśnie, napradę pięknie Ci w tym makijażu Ślicznie podkreśla oczka !

Re: Kocie oczy :)

oooo no bardzo fajnie makijaz bardzo mi sie podoba i ta fryzurka.. sexi:D

Re: Kocie oczy :)

Jakie kolory używałaś poza czarnym i mniej więcej jak malowałaś bo może troszkę go zgapię:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Kocie oczy :)

Jakie kolory używałaś poza czarnym i mniej więcej jak malowałaś bo może troszkę go zgapię:)

Nitka24

Tak między Bogiem a prawdą nie używam żadnych specjalnych cieni.. Połowa mojego zestawu jest " odziedziczona" po mojej siostrze, ktora bardzo rzadko się maluje
A więc tak.. Jako baze użyłam czarnej kredki (nie moge sie doczytac jaka to jest bo sie napis starł) ale to jakas zwykła, taka z brokatem i w sumie mialam ja wyrzucic bo jak dla mnie nie nadaje sie do malowania kresek bo mi po niej strasznie lzawia oczy Pomalowałam nia cała czesc ruchomej powieki. Roztarłam delikatnie granice(tak zeby nie stracila kształtu) Nastepnie uzylam czarnego perłowego cienia z firmy Janette Cosmetics (Holografic 3 D ) Do rozjasnienia powieki pod łukiem brwiowym uzylam cienia szarego z drobinkami brokatu firmy Eye Shadow. Kreske na linii wodnej malowalam kredka z Avonu (Professional kohl )
a rzesy malowalam maskara tez z firmy Avon "super enchant" i to tyle

Re: Kocie oczy :)

No i teraz z czystym sercem moge napisac swietnie zrobiony makijaz gratuluje wykonania i efektu

www.suonko82.blogspot.it

Re: Kocie oczy :)

Dzięki Fajnie, że się podoba

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: