Klej do ozdob na paznokcie

  • 2013-10-20, o 20:28
  • 41
  • 24 415
  • 29
  • 37

Klej do ozdob na paznokcie

Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy poniewaz chcialabym kilka cyrkoni przykleic na juz pomalowane paznokcie niestety gdy uzywam nawet top coat i dobrze paznokcie wyschna to i tak odpadnie jedno czy dwa , dowiedzialam sie ze trzeba specjalny klej do tego, ale jaki Bede wdzieczna za pomoc

www.suonko82.blogspot.it

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Może taki do klejenia tipsów, ja na taki kleje czasami i nawet daje radę ale jak to często bywa z bardziej wystającymi ozdobami szybko odpadają.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Klej do ozdob na paznokcie

A ja polecam kropelkę, jak mam długie paznokcie to jak coś naklejam to zazwyczaj na końcówki paznokcia i nie narobił mi ten klej szkód z paznokciami.

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Klej new nails - śmieszne grosze, a trzyma się i przynajmniej nie niszczy paznokci.
W sumie to mam od nich przetestowanych większość kosmetyków do paznokci, więc w razie czego możecie śmiało pytać.
Oni mają darmowe przesyłki przy większych zamówieniach - jeśli jesteście z jednego miasta, to warto wspólnie zamówić.

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy poniewaz chcialabym kilka cyrkoni przykleic na juz pomalowane paznokcie niestety gdy uzywam nawet top coat i dobrze paznokcie wyschna to i tak odpadnie jedno czy dwa

anwaar ali

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Ja używam kleju do tipsów do naklejania małych ozdób, fajnie się sprawdza :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Klej do ozdob na paznokcie

ja dawno dawno temu chyba z 5 razu uzywałam kleju do paznokci ale pamiętam ze był fatalny

Re: Klej do ozdob na paznokcie

dobry klej to podstawa

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Trzeba pamiętać, żeby lakier dobrze wysechł

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Byle nie kropelka

Re: Klej do ozdob na paznokcie

Ja wtapiam w top coat, raz ozdoby odpadają, raz nie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: