Kinia :)

  • 2012-01-02, o 11:25
  • 288
  • 76 303
  • 44
  • 50

Re: Kinia :)

Makijaże ładne, ale dla mnie najbardziej intrygujące są tęczówki... takie niespotykane i te "kleksy" rozchodzące się od źrenicy. Fajne te ślepia

Re: Kinia :)

Makijaże ładne, ale dla mnie najbardziej intrygujące są tęczówki... takie niespotykane i te "kleksy" rozchodzące się od źrenicy. Fajne te ślepia

Pyniaczek

noo śliczne, śliczne te oczka! ja nawet na jednej źrenicy zobaczyłam serduszko .. ale nie wiem czy to nie zwidy!

Re: Kinia :)

Makijaże ładne, ale dla mnie najbardziej intrygujące są tęczówki... takie niespotykane i te "kleksy" rozchodzące się od źrenicy. Fajne te ślepia

Pyniaczek

noo śliczne, śliczne te oczka! ja nawet na jednej źrenicy zobaczyłam serduszko .. ale nie wiem czy to nie zwidy!

A dziękuję się zaczerwieniłam ponoć są zielone, ale owe "kleksy" zaburzają mój punkt widzenia na ten temat

Co do serduszka, to gdzie? bo brązową plamkę na tęczówce lewego oka (na zdjęciu z prawej str), to też zauważyłam dopiero na zdjęciach nie przyglądałam się im jakoś szczegółowo :]

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Kinia :)

nie wiem czy dobrze widzę .. ale to mi bardzoo przypomina serduszko ♥.

Re: Kinia :)

O kurczę faktycznie przypomina serduszko chyba muszę baczniej się przyglądać tej "wężowej skórce" jak to okulistka stwierdziła może znajdę jakieś jeszcze kształty

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Kinia :)

O kurczę faktycznie przypomina serduszko chyba muszę baczniej się przyglądać tej "wężowej skórce" jak to okulistka stwierdziła może znajdę jakieś jeszcze kształty

Kinia

jednak się nie myliłam co do tego serduszkaa! ♥.
masz naprawdę świetne oczy! też chciałabym takie mieć

Re: Kinia :)

Oczy masz rzeczywiście świetne:D Nie wiem o co chodzi, ale przy zamkniętych oczach twoje makijaże są zaje****e a jak masz otwarte oko to coś mi tam nie gra. Nie wiem może to, że przy wewnętrznym kąciku kolor jest za bardzo wyciągnięty, hmmm sama nie wiem

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Kinia :)

Może spróbuj bardziej rozcierać cień na granicy,wtedy nie będzie tak zaostrzone

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kinia :)

Oczy masz rzeczywiście świetne:D Nie wiem o co chodzi, ale przy zamkniętych oczach twoje makijaże są zaje****e a jak masz otwarte oko to coś mi tam nie gra. Nie wiem może to, że przy wewnętrznym kąciku kolor jest za bardzo wyciągnięty, hmmm sama nie wiem

klaudusia0807

Właśnie ja też jakoś nie wiem ta opadająca powieka mnie dobija, jak zrobię makijaż, to on "znika" pod nią, a jak wyjadę dużo nad nią mam wrażenie, że ja uwidaczniam.

Jakie cienie sprawią, że ona "zaniknie" optycznie, a nie podkreśli ją ? jasne, czy ciemne?

Może spróbuj bardziej rozcierać cień na granicy,wtedy nie będzie tak zaostrzone

czaswrocicnaziemie

Spróbuję

Zastanawiam się nawet, czy nie przejść się przed weselem, do profesjonalistki, żeby mnie wymalowała. Może udzieli mi kilka rad jak mam się malować. Co WY na to? opłaca się??

http://kiniak985.pinger.pl/

Re: Kinia :)

Kinia,ja tez borykam sie z opadajaca powieką i mozesz malowac zewnetrzny kącik tak jak do tej pory ciemnymi cieniami ,ale nie wyjezdzaj tak wiesz ,zeby to bylo takie "v"hmmm ,tylko bardziej rozetrzyj ..idealnie Tobie wychodziły makijaże te ze strony 4 ze samej góry..wogóle nie widac,ze masz opadajacą powiekę...po prostu bardziej te cienie rozcierajj..tez tak eksperymentowalam i jak otworzylam oko ,to cos mi nie pasowało,bardziej roztarłam ,nie wyjezdzalam za mocno i bylo git..makijaz oka nie musi wygladac typu "kocie oko",w Twoim przypadku ,oczy sa super podkreslone i cienie nie wyjechane poza oko a i tak wyglada bosko(np.makijazu oczu ze str.4)..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: