Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

  • 2012-06-09, o 15:28
  • 79
  • 30 156
  • 49
  • 61

na razie nawilżać codziennie, chroń oczy i skórę przed słońcem- to ona najbardziej ją niszczy! a krem przeciwzmarszczkowy ok 25-27 lat

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

po 25 roku zycia juz zaczyna zanikać kolagen w naszym ciele

2015-08-13 14:33:28 autor karolina1005

dokładnie

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

25 lat i wiecej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Po 20 rż

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Kwestia indywidualna. Osobiście uważam, że kremy przeciwzmarszkowe powinny przedziwdziałać powstawaniu zmarszkom, więc powinno stosować się je przed pojawieniem się zmarszczek. Bądź co bądź jest to porces nieodwracalny.

Jeśli chodzi o krem przeciwzmarszczkowy, to ja zacząłem używać go w wieku 35 lat.. Od początku używam jednego sprawdzonego.. http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html - polecam ! :)

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Kwestia indywidualna. Osobiście uważam, że kremy przeciwzmarszkowe powinny przedziwdziałać powstawaniu zmarszkom, więc powinno stosować się je przed pojawieniem się zmarszczek. Bądź co bądź jest to porces nieodwracalny.

2015-10-14 14:12:00 autor karotka07

też tak uważam :)

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

tez uważam , że po 25 roku zycia juz powinno się używam takich kremów. Sama mam teraz jakis z bielendy nano extreme i jest dobry. Wchładnia się szybko i dobrze nawilża, dodam że mam sama 26 lat 

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

wszystko zalezy od kondycji skóry, od genów, różnie bywa, ja już w wieku 18 lat sięgnełam po pierwszy przeciwzmarszkowy- smarowałym tylko zmarszczki mimiczne, potem już wiadomo różnie bywa ;) moja mama ma niecałe 50 lat uzywa od bielendy extrem nano cell, czy jakoś tak, kupiła w biedronce po okazyjnej cenie, a bardzo sobie go chwali, mocno napina jej twarz skóra wygląda na bardziej wypoczęta. ale ten krem to jest 45+ ;)

Re: Kiedy zacząć stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego?

Ja cale zycie stosowalam rozne kremu do nawilzania, z tego co czytalam i slyszalam, kobiety stosujace przez cale zycie kremy maja mniej zmarszczek, aczkolwiek w ostatnim czasie cos mi sie nagle ukazalo ;/ takie mimiczne w okolicy oczy i w doleczkach i tez sie zastanawiam nad czyms przeciw zmarchom

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: