Karma dla psa

  • 2019-03-19, o 12:53
  • 33
  • 7 468
  • 25
  • 23

Re: Karma dla psa

Mój psiulka zajada ostatnio truskawki ;)

Re: Karma dla psa

ja kupuje z firmy josera bo ma dobry sklad a na tym mi zalezy :) no i nie jest droga

Re: Karma dla psa

Ja już nie mam psa :(  Mój owczarek był wszystkolubny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Karma dla psa

Ja już nie mam psa :(  Mój owczarek był wszystkolubny.

2022-06-01 22:31:13 autor koniczynka

Strata pupila zawsze łamie serce. Sama pożegnałam swojego ponad rok temu :( Ale ostatnio wzięliśmy małego kundelka i mamy z nim ręce pełne roboty bo to szczeniak jeszcze jest. 

Karmimy go Brit Care dla szczeniaczków. 

Re: Karma dla psa

Ja już nie mam psa :(  Mój owczarek był wszystkolubny.

2022-06-01 22:31:13 autor koniczynka

Strata pupila zawsze łamie serce. Sama pożegnałam swojego ponad rok temu :( Ale ostatnio wzięliśmy małego kundelka i mamy z nim ręce pełne roboty bo to szczeniak jeszcze jest. 

Karmimy go Brit Care dla szczeniaczków. 

2022-06-02 09:24:49 autor jagodach

Ja z jednej strony chciałabym wziąć jakąś psinkę, ale strasznie tęsknię za poprzednim psiakiem. Był tak mądrą, kochaną, wielką (w sensie gabarytów), towarzyską przylepą, że przez przeszło pół roku nie pogodziłam się z jego odejściem. Zdarza mi się wyglądać przez okno szukać go na podwórku wzrokiem lub uważać w domu (w jego ulubionym miejscu), żeby przypadkiem nie wejść w niego po ciemku. Był prawdziwym, pełnoprawnym członkiem rodziny. 

 

Brit Care z tego, co się orientuję to dobra karma dla naszych pupilów. 

Re: Karma dla psa

Ja już nie mam psa :(  Mój owczarek był wszystkolubny.

2022-06-01 22:31:13 autor koniczynka

Strata pupila zawsze łamie serce. Sama pożegnałam swojego ponad rok temu :( Ale ostatnio wzięliśmy małego kundelka i mamy z nim ręce pełne roboty bo to szczeniak jeszcze jest. 

Karmimy go Brit Care dla szczeniaczków. 

2022-06-02 09:24:49 autor jagodach

Ja z jednej strony chciałabym wziąć jakąś psinkę, ale strasznie tęsknię za poprzednim psiakiem. Był tak mądrą, kochaną, wielką (w sensie gabarytów), towarzyską przylepą, że przez przeszło pół roku nie pogodziłam się z jego odejściem. Zdarza mi się wyglądać przez okno szukać go na podwórku wzrokiem lub uważać w domu (w jego ulubionym miejscu), żeby przypadkiem nie wejść w niego po ciemku. Był prawdziwym, pełnoprawnym członkiem rodziny. 

 

Brit Care z tego, co się orientuję to dobra karma dla naszych pupilów. 

2022-06-02 22:28:21 autor koniczynka

To właśnie jest "najgorsze" w psach, że kochasz je nad życie, stają się niezastąpionym członkiem rodziny a później w porównaniu do ludzi szybciej odchodzą i zostawiają nas ze złamanymi serduchami. Też miałam bardzo podobnie długi czas przyłapywałam się na ostrożnym chodzeniu po ciemku w nocy po domu bo psiak lubił w najróżniejszych miejscach leżeć, jak przychodziłam z pracy to instynktownie czekałam na jego powitanie, a miejsce w którym uwielbiał spędzać czas w dzień było dziwnie puste.....  Czas mijał i jednak przyzwyczaiłam się do egzystowania bez niego ale nadal mam ze sobą drewniany breloczek z jego podobizną i często na niego patrzę i wspominam.

Nowa psina jest kompletnie inna i strasznie kochana z niej przylepa (w porównaniu do poprzedniego co był samotnikiem). Nie zastąpi mi psiaka z którym spędziłam 10 lat ale w moim serduszku zajmie miejsce tuż obok swojego psiego braciszka. 

Re: Karma dla psa

Mój wcina Pedigree

Re: Karma dla psa

Strasznie czyta sie te odpowiedzi.. zle karmy i nieswiadomi opoekunowie :( ja wiele karm przerobilam bo mam psa z problemami zoladkowymi najprawdopodobniej spowodowanymi zlym odzywianiem za czasow szczeniecych w schronisku. teraz jest na karmie Josera i funkcjonuje duzo lepiej, to dobre wartosciowe bezpieczne karmy z dobrym skladem

Re: Karma dla psa

Mój pies jadł karmy przeznaczone dla psów z różnych półek cenowych, nasze jedzenie, jak i owoce, warzywa, słodkości. Całe swoje życie był zdrowym, aktywnym psem. Profilaktycznie przechodził badania i wizyty u weterynarza. Odszedł z powodu sędziwego wieku.

Re: Karma dla psa

Dzięki dziewczyny za porady. Warto na pewno będzie przetestować

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: