Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

  • 2015-11-29, o 16:23
  • 26
  • 10 993
  • 19
  • 22

Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

hej, dziewczyny planuje zakup kamuflażu firmy kryolan z serii dermacolor konkretnie chodzi o ten kosmetyk https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryolan-dermacoloer-camouflage-podklad-kamuflaz-do-twarzy-wklad-art-75005.html

 

problem w tym, że producent oferuje ogromną ilość odcieni, dla jednych to dobrze a dla tych niezorientowanych może to stanowić problem...zalezy mi na kryciu niedoskonałości oraz okropnych cieni pod oczami, mam jasną karnacje, chyba jestem typem ciepłym(kasztanowe włosy, brąz oczy, żyły w kolorze niebieskim...:D) stosuje zwykły dermacol w nr 211. A jesli chodzi o ten z kryolanu jaki moglybyscie mi polecic? zastanawiałam się nad odcieniem d4 ale po internecie krążą różne zdjecia, na niektorych jest strasznie ciemny a na drugich ok...

 

 

prosze o pomoc

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

trudna sprawa

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

zapytaj się konsultantki

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

podzielam zdanie powyżej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

zawsze mam problemy z dobraniem odcienia, często szukam informacji w internecie na temat danego odcienia zanim go zakupie

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

Wydaje mi sie, że mimo wszystko korektor pod oczy powinnien być nieco jaśniejszy od kolory skóry, alby nadać rozświetlenie i zakryć sińce.

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

Ja bym wybrała ten jasny :)

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

Dzięki dziewczyny, problem juz zostal rozwiązany :)

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

Mają bardzo trwałe kosmetyki

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

Z Kryolanem i próbkami jest przekichane. Najlepiej to dostać się do jakiegoś stacjonarnego sklepu do charakteryzacji i przetestować to wszystko na żywo, bo na necie ciężko o swatche :\

Re: Kamuflaż z kryolanu - jaki odcień wybrać?

Najlepiej wybierz 2 i mieszaj
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: