Kamień nazębny

  • 2019-01-29, o 17:26
  • 40
  • 6 419
  • 24
  • 29

Re: Kamień nazębny

u stomatologa

Re: Kamień nazębny

najlepiej jak dentysta ściągnie go przy pomocy mechanicznego ale delikatnego dla szkiwa urządzenia

Re: Kamień nazębny

najlepiej jak dentysta ściągnie go przy pomocy mechanicznego ale delikatnego dla szkiwa urządzenia

2019-10-18 09:20:55 autor Magdalenka17

Zgadzam się.

Re: Kamień nazębny

Możliwe, że już trzeba płacić. Ja chodzę teraz prywatnie do zaufanej pani stomatolog.
A ja mam takie pytanie. Czy to prawda, że już nie jest refundowane usuwanie kamienia nazębnego na NFZ raz do roku? Chciałam się teraz umówić do dentysty i mi powodziala Pani, że niestety ale już nie wykonują tego,, zabiegu " na NFZ tylko prywatnie, za opłatą.
2019-03-23 23:03:36 autor Amante

 

Re: Kamień nazębny

Możliwe, że już trzeba płacić. Ja chodzę teraz prywatnie do zaufanej pani stomatolog.
A ja mam takie pytanie. Czy to prawda, że już nie jest refundowane usuwanie kamienia nazębnego na NFZ raz do roku? Chciałam się teraz umówić do dentysty i mi powodziala Pani, że niestety ale już nie wykonują tego,, zabiegu " na NFZ tylko prywatnie, za opłatą.
2019-03-23 23:03:36 autor Amante

 

2020-03-24 00:14:53 autor koniczyna684

Kamień miałam zasze ściągany w ramach prywatnej wizyty.

Re: Kamień nazębny

Czasami używam twardej szczoteczki do zębów i widzę różnicę w doczyszczaniu.

Re: Kamień nazębny

Tez usuwam u stomatologa przy okazji wizyt.

Re: Kamień nazębny

Ja to mam tendencje do tworzenia się kamienia nazębnego. Miałam mieć teraz wizytę u stomatologa i niestety, przez wirusa przełożona.

Re: Kamień nazębny

Czy takie ściągnie kamienia nazębnego bez bolesne? Miał ktoś coś takiego robione?

Re: Kamień nazębny

Czy takie ściągnie kamienia nazębnego bez bolesne? Miał ktoś coś takiego robione?
2020-06-11 21:56:48 autor yumimadoka

 

Nie, to nic nie boli :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: