KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

  • 2016-01-19, o 12:11
  • 30
  • 9 631
  • 18
  • 24

KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

używam różu od niedawna i chciałam sie Was poradzić , mam jeden róż matowy i zastanawiam się teraz nad wypiekanym ale nie wiem czy będzie ładnie wyglądał , przeglądałam juz nawet róże z MAKEUP REVOLUTION - VIVID BAKED BLUSH - Wypiekany róż do policzków , ma któraś z Was róż wypiekany i może mi doradzić czy daje ładniejszy , zdrowszy wygląd skórze czy jednak pozostać przy matowym ? dodam że używam równiez rozświetlacza i boje sie że w parze z wypiekanym będą nawet w małych ilosciach  dawały za duży błysk na twarzy

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

mam roz z bourjois, daje on subtelny efekt, bez problemu mozna stosowac rowniez rozwietlacz, poza tym roze bourjois sa wypiekane przez co ich wydajnosc jest bardzo dobra, nie wiem czy kiedykolwiek go skoncze ;D

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

Matowe 

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

Ja używam matowego, bo właśnie używam rozświetlacza - wypiekane róże są piękne, ale wtedy trzeba uważać z rozświetlaczem.

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

mam wrażenie, że te róże z Makeup Revolution mają połysk, więc tutaj nie ryzykowałabym z rozświetlaczem, ale nie wszystkie róże wypiekane są błyszczące.

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

obydwa rodzaje 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

mam roz z bourjois, daje on subtelny efekt, bez problemu mozna stosowac rowniez rozwietlacz, poza tym roze bourjois sa wypiekane przez co ich wydajnosc jest bardzo dobra, nie wiem czy kiedykolwiek go skoncze ;D

2016-01-19 12:18:12 autor

ale o jakim wykończeniu masz róż ? przeczytałam że troszke cieżko się go nabiera na pędzel i trzeba nim trochę przycisnąć żeby nabrać go wiecej ,to prawda ?

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

Mam słabość do róży

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

Matowe 

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

Mam matowe ale teraz ćwiczę te w kremie i efekt jest jeszcze bardziej naturalny

Re: KTÓRE RÓŻE DAJĄ ŁADNIEJSZY EFEKT MATOWE CZY WYPIEKANE ???

wypiekane

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: