KRYOLAN

  • 2012-01-11, o 13:42
  • 31
  • 16 383
  • 21
  • 23

Re: KRYOLAN

zastanawiam się, czy kuracja kremami typu Triacneal ma sens, czy potem nie zniweczę efektu makijażem...póki co staram sie uzywac mineralów, ale pewnie i tak wróce do tradycyjnych podkładów

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: KRYOLAN

Dzięki za ostrzeżenie Gosiu. Na razie nie widzę żadnych skutków ubocznych. Cerę mam na szczęście bezproblemową. Zależy mi właśnie na matowej buzi i po przeczytaniu pozytywnych opinii zaczęłam stosować tą mąkę.
Mam do Ciebie kilka pytań
1) czy znasz i może stosujesz metodę oczyszczania olejami? (OCM) Co o tym powiesz? Zastanawiam się czy nie spróbować.
2) skoro znasz kółko kamuflaży z Kryolana, to mogłabyś napisać czy one nie wysuszają skóry pod oczami? Zamierzam je zakupić Mam jeszcze dylemat z wyborem kolorów
3) co sądzisz o mieszaniu podkładów? czy to nie będzie miało negatywnego wpływu na cerę? mam np. Revlon ale niestety kupiłam trochę zbyt ciemny i przez to nie lubię go stosować...

mademoiselle

ja się może wypowiem o mieszaniu podkładów - wizażyście bardzo często tak robię, chociażby własnie dla uzyskania idealnego koloru pod klientke - więc jak najbardziej możesz za ciemnyy revlon pomieszać z jaśniejszm podkłądem - niekoniecznie tym samym rodzajem:)

Re: KRYOLAN

Witaj,
jeżeli chodzi o kosmetyki marki Kryolan jakie stosowałam i jakie polecam to są nimi:
1.Puder transparentny, najlepiej kupić ten 60g, jest bardzo wydajny i wystarczy na długi czas. Obecnie mam 3 odcienie, dwa z nich dostałam w prezencie ale jeden był za jasny TL11 a drugi za ciemny TL7. Kupiłam TL9 i jest idealny. Bardzo ładne wykończenie makijażu i puder trzyma się przez cały dzień.
2.Paleta 3 bronzerów, jestem bardzo zadowolona.
3.Baza pod cienie. Cienie przez długi czas utrzymują się na powiece i nie rolują się.
4.Fixer Spray - idealne rozwiązanie na imprezy. Podkład bardzo długo się trzyma i nie rozmazuje a makijaż ślubny trzymał się do samego rana.
5.Baza zielona - rewelacyjna na wszelkie zaczerwienienia i popękane naczynka.
6.Baza ivory - świetna na since pod oczami.

Paleta 3 róży - moja siostra ostatnio sobie zakupiła i jest zachwycona.
Kółko kamuflaży mam od jakiegoś czasu, dostałam w prezencie ale nie wiem jak to stosować, więc narazie nie moge wyrazić opini

Korektor w pędzelku - miałam ale nie byłam zadowolona.

Akcesoria:
-temperówka podwójna, cena 13 zł i warta zakupu.
-pędzel do pudru, nie pamiętam teraz numeru ale bardzo podrażnia skórę
-gąbki do podkładu, cudowne, bardzo dobrze rozprowadza się podkład

Interesują mnie:
cienie 9335 paletka 5 kolorów, czy możecie coś o nich powiedzieć?
baza uniwersalna pod podkład? czy jest dobra? jak długo makijaż się utrzymuje?

Re: KRYOLAN

Jeżeli chodzi o podkłady, pudry i tusze do rzęs to zwracam na to uwagę. Ale absolutnie nie patrzę na daty ważności cieni do powiek i kredek do oczu:)

__________________________________________________________
http://www.bicgate.com

Bicgatepc02

Tego posta to chyba chciałaś napisać tu ? : http://www.ladymakeup.pl/forum/kosmetyki-a-data-wa-no-ci-t605.html

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KRYOLAN

podzielam zdanie

Re: KRYOLAN

bardzo dobry ale jednak wysuszający puder

Re: KRYOLAN

Szkoda ze wysuszający :)

Re: KRYOLAN

Oj jeżeli wysusza to na pewno ominę go szerokim łukiem

Re: KRYOLAN

napewno wyszucha jak wszystkie pudry

Re: KRYOLAN

Ja też nie mogę używać takich :(
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: