KREMY

  • 2016-02-04, o 23:29
  • 11
  • 1 791
  • 11
  • 2

KREMY

powinniśmy uzywać kremów pod oczy????czy faktycznie pomagają czy to tylko napedzanie rynku????do tej pory wierzyłam ze pomagaja ale rozmawialam z koleżanka i stwierdziła ze krem nivea wystarczy.....jakie jest wasze zdanie???

Re: KREMY

moim zdaniem powinno sie używać kremu pod oczy, skóra w tych okolicach potrzebuje dobrego nawilżenia  , dla mnie priorytetem w kosmetykach jest dobry naturalny skład

Re: KREMY

Też tak uważam.

Re: KREMY

Ja nie uzywam 

Re: KREMY

Mysle ze warto 

Re: KREMY

Ważne by dobrze nawilzac te okolice ale nie mam pojęcia czy kremy pod oczy to tylko napędzanie rynku

Re: KREMY

moim zdaniem powinnyśmy:) skóra pod okiem jest kilkukrotnie cieńsza, zatem szybciej się starzeje

Re: KREMY

Ja używam :D

Kalendarz z MAŁĄ MI na 2016 rok do druku :)        |||      Rozaneczka bloguje: http://rozaneczka.blogspot.com/ 

Re: KREMY

Według mnie kremy pod oczy są zazwyczaj bardziej nawilżające od kremów do twarzy i prawdopodobnie różnią się trochę składem. To już zależy od nas, mi na razie wystarczy maść z witaminą A pod oczy na noc, by porządnie nawilżyć te okolice. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KREMY

Trzrba używać

Re: KREMY

Ciekawy wątek. Ja też się kiedyś zastanawiałam, na ile jest to sensowne i konieczne. Skóra pod oczami jest jednak inna i cieńsza, ale nie jestem pewna czy aż do tego stopnia, by wymagała stosowania odrębnych kosmetyków. Czasem kupuję i stosuję krem pod oczy, a czasem, gdy akurat używam jakiegoś naturalnego kosmetyku do twarzy, uzywam go także na okolice pod oczami i na powieki.

Jana
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: