KREMY NAWILŻAJĄCE

  • 2011-07-22, o 21:13
  • 95
  • 34 647
  • 22
  • 60

KREMY NAWILŻAJĄCE

Ostatno szukałam dla siebie kremu nawilżającego który mogę stosować na dzień i na noc, pod podkład tzn uniwersalny. Kupiłam Oceanic AA Ultra nawilżenie ale o tym później. Dostałam kilka próbek kremów z Bielendy które mnie też zainteresowały. Przetestowałam je i chcę się podzielić własną opinią. Kremy są ułożone od lekko nawilżających po te które ekstra nawilżają. Na początku posta są opisy producenta a później moje zdanie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

BIELENDA
GRANAT
W 100% NATURALNE SUROWCE Z ECOCERT.
Efekt:
idealnie nawilżona, wzmocniona i zregenerowana skóra o promiennym blasku i zdrowym kolorycie
Produkt
Krem nawilżająco – regenerujący to bezpieczny i niezbędny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry normalnej.
Zawiera naturalny filtr UV.
Działanie
- intensywnie i trwale nawilża i regeneruje głębokie warstwy naskórka
- wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry do walki z wolnymi rodnikami.
-widocznie poprawia kondycję skóry, przywraca jej jędrność i elastyczność
-skutecznie wygładza i zmiękcza
-rewitalizuje naskórek i pobudza jego mikrokrążenie
-koi, łagodzi podrażnienia

Moja opinia
Krem ma lekką konsystencję, przyjemnie się nakłada. Co jest dla mnie szalenie ważne bardzo ładnie pachnie i dość długo utrzymuje się zapach (cudny zapach ). Dobrze się wchłania. Twarz faktycznie jest nawilżona, wygładzona wygląda promiennie. Bardzo mi się spodobał. Pod podkład jak najbardziej się nadaje.Jak na razie jest moim pewnikiem i niedługo go kupię.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

BAWEŁNA
KREM NAWILŻA I CHRONI SKÓRĘ.
Zawiera naturalny filtr UV.
BEZ ALERGENÓW I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW
Działanie
intensywnie nawilża nawet głębokie warstwy skóry
skutecznie hamuje ucieczkę wilgoci z naskórka
delikatnie natłuszcza, wzmacnia i regeneruje skórę
wygładza naskórek, przywraca mu jędrność i elastyczność
likwiduje uczucie napięcia i pieczenia skóry
wyraźnie zmniejsza tendencję skóry do nadwrażliwości
koi, łagodzi podrażnienia, opóźnia efekty starzenia.

Moja opinia
Konsystencja dość tłusta ale nie ciężka, długo trzeba ko wcierać/ wklepywać, długo się wchłania, zapach ani ładny ani nie ładny innymi taki sobie:). Buzia jest nawilżona, wygląda ładnie ale rewelacji nie ma. Pod podkład też się nadaje.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

CZARNA OLIWKA
Produkt
Krem nawilżająco-natłuszczający z naturalnym filtrem UV to niezbędny kosmetyk do całorocznej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej, o obniżonej jędrności i elastyczności, szorstkiej, starzejącej się, wymagającej nawilżenia i natłuszczenia.
Działanie
Zawartość OLIWY Z OLIWEK, KWASÓW OMEGA 3 i 6 ORAZ WITAMIN A + E zapewnia kompleksowe działanie kremu:
długotrwale nawilża i optymalnie natłuszcza
przyspiesza regenerację naskórka, chroni go przed nadmierną utratę nawilżenia
poprawia jędrność i elastyczność skóry
opóźnia efekty starzenia, chroni i przedłuża młody wygląd
łagodzi podrażnienia, zmiękcza naskórek, likwiduje uczucie napięcia

Moja opinia
Pierwsze co mi się nie podoba to zapach, jak dla mnie śmierdzi, Mimo że jest natłuszczający podobnie jak wcześniejszy to konsystencja jest lżejsza, w miarę szybko się wchłania. Na początku wydawał się fajny ale później buzia czaczeła się świecić. Pod podkład się nie nadaje. Raczej go nie kupie bo zapach jest brzydki i się świece

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

AWOKADO
W 100% NATURALNE SUROWCE Z ECOCERT BEZ ALERGENÓW I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW.
Produkt
Krem nawilżająco-odżywczy to bezpieczny i niezbędny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej: szorstkiej, o obniżonej jędrności i elastyczności, skłonnej do podrażnień i łuszczenia, wrażliwej na zmiany temperatury.
Zawiera naturalny filtr UV.
Działanie:
- intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry
- delikatnie natłuszcza i skutecznie regeneruje naskórek
- likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry
- widocznie wzmacnia skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność
- zabezpiecza skórę przed nadmiernym parowaniem wody
- skutecznie odbudowuje i zmiękcza naskórek
- koi, łagodzi podrażnienia, opóźnia efekty starzenia.

Moja opinia
Zapach ładny, konsystencja dość ciężka, trzeba go długo wmasowywać. Jak dla mnie ten krem nadaje się tylko na noc bo przez długi czas jest taka świecąca powłoka. Nazwała bym go „po imprezowy krem ratunkowy” z tego względu że nałożony na noc naprawdę porządnie nawilża a po ciężkiej nocy buzia będzie wyglądać ładnie i zdrowo. Pod podkład się nie nadaje. Dobry dla cery odwodnionej.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

OCEANIC AA
Krem nawilżająco-normalizujący do cery normalnej i mieszanej, wrażliwej i skłonnej do alergii.
Działanie
Lekka, nietłusta konsystencja preparatu oraz kompleks regulujący proces produkcji sebum zapewniają efekt matowej skóry. Zdaniem 92 % badanych kobiet o cerze normalnej i mieszanej krem wyraźnie poprawia naawilżenie skóry. Zawiera algi Durvillea antartica z wód Antarktyki, które chronią przed szkodliwym działaniem czynników środowiska oraz przywracają właściwą równowagę skórze. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Moja opinia
Zapach bardzo ładny, delikatny, konsystencja lekka, łatwo się rozsmarowuje, bardzo szybko wchłania. Buzia miła w dotyku, lekko zmatowiona. Pod podkład odpowiedni. Tak że dobrze zrobiłam że go kupiłam.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Wszystkie te kremy kosztują około 20 zł. Pisząc o konsystencji mam na myśli kremy nawilżające bo wiadomo że tłuste zawsze mają dużo cięższą więc nie porównuje ich to tego typu kremu. Najlepszymi z tych które opisałam są dla mnie Oceanic Ultra nawilżanie i Bielenia Granat spełniają moje oczekiwania.
Mam nadzieję że się przyda:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

A jaki krem polecała byś do cery tłustej, nawilzajacy którego mozna zastosować jako bazę?

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Właśnie może nasz spec od kremów doradzi ;p bo mi tez przydałby się jakiś dobry i pod oczy ;/ bo ostatnio zauważyłam, że moja skóra w tym miejscu zrobiła sie jak pergamin - dodam, że wcześniej nie używałam kremu pod oczy
na noc skończyłam właśnie krem z Nivea niby z naturalnych składników ;p i o dziwo byłam z niego zadowolona, nawet bardzo teraz mam z Lirene - nawilżający ale do cery suchej (choć moja nawet w przedszkolu taka nie była;p) liczę, że bardziej nawilży moją cerę ;p

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

A jaki krem polecała byś do cery tłustej, nawilzajacy którego mozna zastosować jako bazę?

Paola

Ten z AA mimo że jest do cery normalnej i mieszanej spokojnie można stosować do cerytłustej z tego względu że matuje i nawilża jednocześnie. Ja go w obecnie mam i jestem zadowolona. Pod podkład się nadaje idealnie (zwłaszcza jak nakładam MF lasting performance zmieszany z Sorayą Makeu up sceniczny to wyflądajak dla mnie idealnie- nie błyszczę się, nie ma suchych skórek)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Właśnie może nasz spec od kremów doradzi ;p bo mi tez przydałby się jakiś dobry i pod oczy ;/ bo ostatnio zauważyłam, że moja skóra w tym miejscu zrobiła sie jak pergamin - dodam, że wcześniej nie używałam kremu pod oczy
na noc skończyłam właśnie krem z Nivea niby z naturalnych składników ;p i o dziwo byłam z niego zadowolona, nawet bardzo teraz mam z Lirene - nawilżający ale do cery suchej (choć moja nawet w przedszkolu taka nie była;p) liczę, że bardziej nawilży moją cerę ;p

ladymakeup

Wstyd się przyznać ale nie stosuję kremów pod oczy i narazie nie mam takiego zamiaru. Ten z Bawełną by się nadawał chyba. Pod oczy jest jeszcze kremik z Bielendy Bio plantacja aloes i z tej samej serii jest coś do całej twarzy.
To jest strona gdzie są kosmetyki tej firmy, wydaje się ciekawa http://bielenda.pl

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: