KREMY NAWILŻAJĄCE

  • 2011-07-22, o 21:13
  • 95
  • 34 650
  • 22
  • 60

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Jak już nawilżać, to z siłą ultra Polecam w tym celu niezawodne kosmetyki bella dla kobiet w każdym wieku

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Podczas wyboru kremu warto zwrócić uwagę na skład - najlepsze są kremy ekologiczne, naturalne, bez zbędnej chemii, która szkodzi zamiast pomagać.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Najważniejsze żeby wybierać krem przystosowany do gatunku naszej cery, takie kremy mają odpowiednio dobrane składniki do potrzeb naszej skóry :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Ja u zywam zieloej oliwkowej ziaji, myślicie, że powinnam zmienić swoj przyzyczajenia?

loffff <3

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

To zależy jaki masz rodzaj skóry i do jakiej krem ten jest przystosowany. Ja używałam kremów z ziaji i były dla mnie ok ;)

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Wiecie może jakie powiny być główne składniki kremów nawilżających? Na co zwracać uwagę pod względem składu?

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

HEJ

    jeżeli szukasz nawilżającego kremu na noc (nie pod makijaż)to z czystym sumieniem mogę polecić masło karite zwane również shea (tylko nierafinowane ale jesli będzie rafinowane metodą pary wodnej to również będzie dobre),olejek arganowy ,olejek z róży czy masło kokosowe zwane też olejkiem kolosowym.super produkty i w przeciwieństwie to tych drogeryjnych i innych z wyższych półek ,nie aż takie drogie a rewelacyjne w działaniu i co najważniejsze NATURALNE! bez 8 linijkowego składu produktu.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Ja mam masło kokosowe i używam je do włosów oraz do nawilżania ciała w razie potrzeby, teraz mam zamiar kupić i wypróbować masło shea ;)

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

A co polecicie dla cery tłustej? Chodzi mi o lekki krem na dzień. Najlepiej żeby się szybko wchłaniał i nie pozostawiał żadnej tłustej warstwy.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Ja lubie krem yves rocher hydra vegetal
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: