KREMY NAWILŻAJĄCE

  • 2011-07-22, o 21:13
  • 95
  • 34 649
  • 22
  • 60

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Jak się chce kupić kosmetyki, które mają w składzie naturalne składniki, to zdecydowanie warto szukać takich informacji na opakowaniu. Moje ulubione kremy - Phenome - mają właśnie taką listę "without". Nie zawierają silikonów, syntetyków, parabenów ani żadnej innej brzydkiej chemii, znajdziemy za to wody, ekstrakty np. goji, oleje np. arganowy czy jojoba i wyciągi roślinne, które zadbają zarówno o nawilżenie, jak i warstwę lipidową skóry. Sama regularnie używam kremu Active. Naprawdę dobrze nawilża, ale też i pilnuje nadmiaru sebum na buzi. Nie mam po nim żadnych wyprysków, ani przebarwień (co więcej te, które miałam, zdają się ustępowac i blaknąć), a skóra jest przyjemnie i świeżo napięta jeszcze na długo po nałożeniu na nią kremu. No i już tak brzydko się nie świeci. Jak będziecie miały okazję, to wejdźcie sobie do salonu Phenome i popróbujcie ich produktów. Mają tam taki specjalny kącik, gdzie można je sobe w spokoju nakładać i zmywać wodą, skorzystać z porady specjalistki, a wybrane próbki zabrać do domu. Warto, bo są naprawdę wydajne. No i łatwiej uniknąć pomyłki i bezsensownego wydania pieniędzy na coś, co nas jednak wcale nie ucieszy.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Jakie ceny tych kremów?

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

"Dr.Hauschka" ma dobre kremy","Weleda" -bez szkodliwych substancji

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Jest wiele powodów sprawiających, że piękna, gładka skóra traci swoja naturalną równowagę. Wpływają na to zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Niedoskonałości skóry mogą się ujawnić w okresie dojrzewania lub pod wpływem stresu emocjonalnego. Czynniki klimatyczne (np. wiatr i zimne powietrze) mogą wywoływać przesuszenie i zaczerwienienie. Podlegamy także upływowi czasu – i chociaż starzenie się skóry jest zupełnie naturalnym procesem, któremu nie jesteśmy w stanie całkowicie zapobiec, to jednak odpowiednia pielęgnacja może ten proces spowolnić.
Wszyscy doświadczamy problemów ze skórą i potrzebna jest nam pielęgnacja, która normalizuje i wspiera jej regenerację.

http://www.drhauschka.info.pl/produkty

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Dostałam kiedyś na urodziny kosmetyk Phenome i faktycznie był super

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

A jaki kosmetyk miałaś? Jak wrażenia? Jestem fanką tej marki odkąd ją odkryłam. Wiedziałyście, że Phenome to kosmetyki.. polskie?

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

O tym nie wiedziałam ;( Miałam nawilżający i to był chyba Oil-Control. Jeszcze jedną jego zaletą była wydajność - miałam go naprawdę długo

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

O, to ja dostrzegam zdecydowanie więcej tych zalet. Może to kwestia lepiej dobranego kremu, bo miałam konsultację w salonie. Próbowałaś dobierać inny np. z próbek?

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Z wszystkich wyżej opisanych kremów miałam okazję używać tylko ten z AA. Stosowałam go krótko, ale jak dobrze pamiętam byłam z niego zadowolona. Później próbowałam jakieś kremy drogeryjne i z avon i zapomniałam o nim. Być może już czas aby wrócić ponownie do AA

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Na co dzień kupuję kremy z AA, Pharmaceris lub Oeporal (to akurat dla mnie nowość). Ładnie nawilżają i wiem, że mi krzywdy nie zrobią.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: