KREMY NAWILŻAJĄCE

  • 2011-07-22, o 21:13
  • 95
  • 34 695
  • 22
  • 60

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Najlepszy krem jaki do tej pory używałam to krem kwiatowy nawilżający z serii Emosie Face HB kosmetik.Ziołowy kremik, super nawilża i pielęgnuje moją skórę:)

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Jeśli chodzi o krem pod oczy, to raczej doradzam żel ze świtlikiem z apteki.
Jeśli jednak krem nawilżający, to kupcie sobie krem nawilżający (Flosleku). Tę firmę można znaleźć w aptece , praktycznie każdej, na dodatek nie zalicza się do marek z wygórowanymi cenami.

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

A lawendowe chusteczki orzeźwiające HB próbowałyście? Na ramiona i twarz - ok. Nawilżają, działają orzeźwiająco, człowiek lepiej się czuje - w upalne dni to ideał, szczególnie w gorących miejscach. Mieliśmy je ze sobą na ostatnich wakacjach - sprawdziły się naprawdę super.

http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/0/0/00460_chusteczki-od_wie_aj_ce-z-lawend_.jpg

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Stosowałam wcześniej Bielendę kilka lat temu, ale nie byłam zadowolona teraz mam Ziaję, ale może zmieniła sie na lepsze, chyba wypróbuję.

firma windykacyjna szczecin

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Krem pielęgnacyjny aloesowy z ochroną SPF 20 jest dobrą bazą pod makijaż. Dobrze nawilża i chroni przed szkodliwymi czynnikami powietrza. Spójrz jak wygląda:
http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/0/0/00426_krem_piel_gnacyjny_aloesowy_z_ochron_spf_20.jpg

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Ciekawy, lubię aloes, ale wygląda na drogi i trudno dostępny ;/

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

AWOKADO
W 100% NATURALNE SUROWCE Z ECOCERT BEZ ALERGENÓW I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW.
Produkt
Krem nawilżająco-odżywczy to bezpieczny i niezbędny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej: szorstkiej, o obniżonej jędrności i elastyczności, skłonnej do podrażnień i łuszczenia, wrażliwej na zmiany temperatury.
Zawiera naturalny filtr UV.
Działanie:
- intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry
- delikatnie natłuszcza i skutecznie regeneruje naskórek
- likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry
- widocznie wzmacnia skórę, przywraca jej jędrność i elastyczność
- zabezpiecza skórę przed nadmiernym parowaniem wody
- skutecznie odbudowuje i zmiękcza naskórek
- koi, łagodzi podrażnienia, opóźnia efekty starzenia.

Moja opinia
Zapach ładny, konsystencja dość ciężka, trzeba go długo wmasowywać. Jak dla mnie ten krem nadaje się tylko na noc bo przez długi czas jest taka świecąca powłoka. Nazwała bym go „po imprezowy krem ratunkowy” z tego względu że nałożony na noc naprawdę porządnie nawilża a po ciężkiej nocy buzia będzie wyglądać ładnie i zdrowo. Pod podkład się nie nadaje. Dobry dla cery odwodnionej.

Nitka24

niedawno go kupiłam i jestem mega zadowolona jeden z pierwszych kremów nawilżający, który mi odpowiada

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Z nawilżających kremów nadających się pod makijaż moim typem jest Oeparol Hydrosense. Krem przeznaczony jest do cery normalnej i mieszanej. Zawiera kwas hialuronowy. Nie ma tłustej konsystencji, szybko się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną. Dobrze współpracował z podkładami o trochę cięższej konsystencji (w przeciwieństwie do niektórych innych kremów sprawiających, że podkład się na skórze warzył...) Jak dla mnie jedyną wadą tego kremu jest brak filtrów UV, ale do makijażu używam specyfiku z wysokim filtrem, więc można powiedzieć, że mogę się z tym brakiem pogodzić

Krem dostępny jest w aptekach i kosztuje ok 16 zł

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

niedawno go kupiłam i jestem mega zadowolona jeden z pierwszych kremów nawilżający, który mi odpowiada


to cieszę się że ci odpowiada i moja opinia choć trochę pomogła:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

od kiedy to bielenda robi naturalne kosmetyki:)? oszuści:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: