KREMY NAWILŻAJĄCE

  • 2011-07-22, o 21:13
  • 95
  • 34 698
  • 22
  • 60

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Mogę polecić krem z Firmy Dermedic z serii HYDRAIN2. Firma ta wypuściła na rynek zestaw właśnie z kremem nawilżającym do twarzy i pod oczy. Stosuję je dopiero tydzień, ale już widzę znaczną poprawę mojej skóry. Heh nawet mój mąż stwierdził, że mam baaardzo gładką cerę . Plusem kremu jest również to, że się nie świeci i pęknie pachnie. Dodam również, że nigdy nie miałam problemów z cerą. Ominął mnie młodzieńczy trądzik, skóra mi się nie przetłuszcza, jedynie delikatnie przesusza w okresie zimowym, albo po opalaniu. Więc także ciężko mi powiedzieć jak krem ten będzie się spisywał na problematycznej cerze. Ale producent przeznacza te kremy również dla takich osób.
Krem też ma właściwości kojące i łagodzące wszelkie zaczerwienienia.
Podaję link do produktów: http://www.dermedic.pl/serie-dermedic/hydrain2

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Ciekawy ten kremik ale przypuszczam że u mnie był by podobny efekt do tego z Awokado bo oba są przeznaczone do skóry suchej bądź odwodnionej. Przy mojej mieszanej cerze i trądziku pojawiającym się przed okresem sprawdził by się tylko na noc, po chorobie, imprezie gdzie skóra jest odwodniona, szara zmęczona. Ale myślę że te osoby które mają cerę suchą mogą spokojnie po niego sięgnąć.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

A jaki krem poleciłybyście dla cery mieszanej bo już tyle przetestowałam tych kremów najbardziej znanych i niestety nadal szukam swojego ideału .Proszę o jakieś propozycje z góry dziękuje

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Możesz wypróbować ten z AA o którym pisałam albo z Ziaji są fajne- ostatnio miałam ogórkowy bardzo dobry, rozjaśnia lekko przebarwienia ale też dobrze nawilża i jest tani bo około 8 zł i kolejny też z Ziaji bio aloesowy - nawilża, szybko się wchłania (oba nie pozotawiają takiego błyszcząceho filmu na twarzy i nadają się pod podkład- z obu byłam zadowolona).

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

AA mam ale dla cery wrażliwej taki z pomaranczowa nakretką ale uzywam go na noc.Ziaje zielona i nierbieską miałam ale niestety nie moge uzywac dłuzej bo dostaje po nim syfków:(
nie mniej jednak dziekuje za propozycje tych kremów jedynie mogę wyprobowac to AA a nie wiesz czy krem z Tołpy jest dobry?

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Dawno temu miałam serię kosmetyków z Tołpy do cery trądzikowej i bardo mi się podobały ale później nie mogłom ich nigdzie dostać. Niektóre mają dziwny zapach ale ogólnie są dobre- moja mama czasami kupuje dla siebie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Mam nadzieje ,że go gdzieś znajde

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Mam nadzieje ,że go gdzieś znajde

KarolinkaBuziaczek

Ostatecznie można się pokusić o zamówienie ze sklepu internetowego tej firmy

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

oki dzięki za podpowiedz

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Re: KREMY NAWILŻAJĄCE

Ja w listopadzie zauważyłam już zaczątki przesuszającej się na wskutek włączonego ogrzewania skóry i kupiłam sobie nawilżający krem ziołowy Fitomed z bardzo fajnym składem. Świetnie się uporał ze suchymi skórkami na twarzy.
Znalazłam rekomendacje na KWC:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35060

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: