KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

  • 2011-03-05, o 15:36
  • 84
  • 29 311
  • 53
  • 66

KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Nie, nie będe was namawiała, abyście wstąpiły "w nasze szeregi", bo nie jestem konsultantką , ale większość z was, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie każda, miała do czynienia z kosmetykami z AVON.

Wiadomo - nie każde kosmetyki można polecić, wiele też można.

Co polecacie dziewczyny, co odradzacie?

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

W sumie moge powidzieć, że bardzo często sięgam po kosmatyki firmy avon. Uwielbiam serie planet SPA:) Jednak jesli chodzi o produkty do włosów jakos mi nie pasuja, jedynie serum jakoś się sprawdza. Kuleczki brązujące też są świetne i bardzo wydajne

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

W sumie moge powidzieć, że bardzo często sięgam po kosmatyki firmy avon. Uwielbiam serie planet SPA:) Jednak jesli chodzi o produkty do włosów jakos mi nie pasuja, jedynie serum jakoś się sprawdza. Kuleczki brązujące też są świetne i bardzo wydajne

aanaa22

Potwierdzam-kuleczki brązujące rewelacja bardzo lubię też żele pod prysznic z serii senses, zwłaszcza lagoon-taki delikatniutki zapaszek. Było parę kosmetyków, które mi nie podeszły, ale nie ma ich już w sprzedaży. Było to dość dawno więc nie pamiętam dokładnych nazw, ale były to na pewno cienie do powiek w sztyfcie i podkład, który kolorem znacznie różnił się od opisywanego, ale to już raczej moja wina bo nie powinno się kupować podkładu nie widząc choćby próbki...

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja jestem uczulona na większość kremów z avonu kilka próbowałam użyć, ale niestety nie są dla mnie mam strasznie wrażliwą cerę perełki brązujące są bardzo fajne i w zasadzie nic więcej nie kupowałam z tej firmy więc za dużo się nie wypowiem

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja kiedyś dużo kupowałam kosmetyków firmy AVON. Można nawet wpaść w pewien rodzaj uzależnienia:) Co miesiąc dostawałam katalog dla siebie, więc trudno było czegoś nie zamówić:)
Miałam dwie ulubione pomadki ale chyba już ich nie ma. Fajne były też kolorowe eyelinery, perfumy np.Treselle i wiele innych kosmetyków. Nie wszystkie mi się sprawdziły. Miałam uczulenie na krem, a cień w płynie spływał mi z powieki.

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

tak eyelinery z colortrend bodajze były bardzo fajne i w ogóle ta seria kosmetyków jest w dość przystępnych cenach. Szczerze, to od niedawna jestem konsultantką avonu, ale absolutnie nie zamierzam nikogo ani na to ani na zakupy namawiać. Sama jak już pisałam, nie ze wszystkiego byłam zadowolona. Jedynie co to jak będzie jakaś nowość godna uwagi, to mogę Wam opisać

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Lubię linię senses: za tanie i gęste, dobrze się pieniące żele pod prysznic. Linię footworks za najczęściej udane produkty do stóp. Bardzo ostatnio polubiłam wodę perfumowaną little red dress - jest cudowna i całkiem trwała.
Avon ma też przyjemne szminki i fajne, trwałe lakiery nailwear pro, z bogatą gamą kolorystyczną.
Ulubionym jak na razie złocistym olejkiem SSS, owocowymi mgiełkami idealnymi na lato,
Jednakże spotkałam się też z bublami kosmetycznymi jak np. korektor rozświetlający, tusz superpodkręcający, puder i podkład colortrend, kremami z zimowej linii solutions, szamponem i maseczką nabłyszczającą naturals.
Ogólnie rzecz biorąc trzeba bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo uważac na ich kosmetyki, aczkolwiek zdażają się przyjemne produkty do których zawsze wracam. Denerwujące jest jednak jak je wycofują ze sprzedaży Jak np. szminkę nabłyszczającą brzoskwiniową

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Mi pasuje cała seria planet spa,serum do końcówek,co odradzam to na pewno perfumy,najgorsze jakie miałam Treselle,takie śmierdzące,szampony do włosów też nie za bardzo się sprawdziły,kuleczki brązujące to jakaś totalna porażka w odcieniu pomarańczy dodatkowo po miesiącu się kruszą te z oriflame dużo lepsze ale też to jeszcze nie to,biżuteria ładna ale przez tydzień :/

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

nie próbowałam tych perfum, ale wiem które to są, chociaż nigdy ich nie wąchałam. Te co mam są świetne !

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja z avonu lubię te super owocowe szampony ,ale tutaj mogę powiedzieć że oprócz tego że świetnie pachną nie zauważyłam na moich włosach jakiejś super odmiany.Pomadki nie wiem jak teraz ale dawniej jak kupowałam -chyba tylko 2- bo byłam rozczarowana inny kolor w katalogu a inny w realu to samo mogę powiedzieć o lakierach źle się rozprowadzają . Na co się kuszę jeszcze z avonu to kremy do rąk jakieś kredki do oczu no i perfumiki .

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja nigdy nie byłam zawiedziona odcieniem szminki, jaką otrzymałam. Wczoraj akurat dostałam ultra colour rich (Country rose) i jestem zachwycona. Ładny, ciepły róż, co prawda trochę zbyt metaliczny, przez co wygląda odrobinkę nienaturalnie. Wklepanie pudru, daje ładny pastelowy efekt.
Serię Planet spa też bardzo lubię, używam teraz wycofanego już kremu do twarzy z białą herbatą. Jest świetny, teraz na wiosnę na dzień, bardzo lekki ze świeżym naturalnym zapachem i SPF 15 co mnie bardzo cieszy, bo nie ruszam się bez filtrów z domu.
Zaczaję się też może na kredki do oczu. Używałyście już jakiś ? Macie pozytywne czy negatywne wspomnienia

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: