KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

  • 2011-03-05, o 15:36
  • 84
  • 29 322
  • 53
  • 66

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja tak jak powyżej koleżanka napisała lubię również też zapachy z Avonu różnego rodzaju żele pod prysznic i chyba na tym się tylko skończy miałam korektor który okazał się kompletnym niewypałęm niestety ;/ i wiele innych rzeczy których nie pamiętam bo nie sprawdziły się ;/

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Lakiery do paznokci sa trwałe, z serii Gel :)

z Avonu polecam szminki i tusze do rzęs ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

ja ostatnio zamówiłam szminkę i trochę się zawiodłam, ale pod tym względem, że w katalogu kolor inaczej wyglądał niż na żywo. następnym razem zanim zamówie poszukam swatchy w internecie ;p

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

lubię Avon:) świetne mają szminki, perfumy ;)

bardzo lubie

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

ja ostatnio zamówiłam szminkę i trochę się zawiodłam, ale pod tym względem, że w katalogu kolor inaczej wyglądał niż na żywo. następnym razem zanim zamówie poszukam swatchy w internecie ;p

2015-08-20 12:35:35 autor AniaLadyMakeUp

 

zawsze można poprosić konsultantke o próbkę. Niestety jest często ze kolor jest inny niż w katalogu

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Fakt, ja zawsze sparawdzam testery, bo można się nieźle naciąć. 

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja lubię perfumy z Avonu, niektóre naprawdę świetnie się utrzymują. Cienie chyba też miałam lub gdzieś macałam ale były słabej jakości. Za to podobno kredki są świetne, długo się utrzymują więc może w końcu się skuszę. 

 

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

nie uzywam nic z tej firmy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: