KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

  • 2011-03-05, o 15:36
  • 84
  • 29 306
  • 53
  • 66

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja polecam 3 produkty z Avon-u. Roletki, kulki i podkład

Życie jest piękne...Od 2.02.2013 używam tylko kosmetyków naturalnych

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Swego czasu stosowałam kosmetyki tej firmy,jednak teraz ich jakość uległa znacznemu pogorszeniu i nie polecam. Lepiej pokusić się o spróbowanie kosmetyków innych firm.

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

dobry krem oliwkowy do ciała, do rąk nieco gorsze kremy - nie wchłaniają się tak dobrze. Lakiery do paznokci trwałe, ale drogie, więc wolę kupić te tańsze, bo i tak często nie zużywam ich do końca...

http://abcprzeprowadzkikrakow.pl - tanie i sprawne przeprowadzki Kraków

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Od kilku lat jestem konsultantką avon wiec mam do czynienia z ich kosmetykami. Lecz tylko kilka z nich przypadło mi do gustu inne są przeciętne. Pracuję sporo godzin dziennie wiec szukam kosmetyków trwałych.Te które wymienię niżej przypadły mi osobiście do gustu:)
*Tusz do rzęs SuperShock zielony
*Poczwórne cienie do powiek
*perełki brązujące
*kredka do oczów ale tylko ołówkowa
*żele senses
*uniwersalny balsam z woskiem pszczelnym( używam tylko do ust)

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Tak, kredka do oczu ołówkowa jest super!

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Zapachy to najpopularniejsze produkty w avon. Osobiście uważam, że niemała część zapachów jest naprawdę OK. Wiele z Was może się ze mną nie zgodzić, ale przy ocenie kosmetyku warto zwrócić uwagę na kryterium cena/jakość, a nie tylko jakość. Owszem, znajdziecie wiele ciekawszych i trwalszych zapachów, kremów itd., ale trzeba za nie znacznie więcej zapłacić co nie jest bez znaczenia. Jak już w którymś z postów zostało napisane, również wybrane kosmetyki Planet Spa są warte polecenia. Poleciłabym również kremy Avon Care, oczywiście stosując kryterium cena/jakość, bo często w katalogach avon są na nie fajne promocje. Warto również zwracać uwagę na bestsellery prezentowane w katalogu avon. Tak sprawdzicie jakie produkty sprzedają się najlepiej, a jeśli coś sprzedaje się dobrze, to bublem raczej nie jest.

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Fakt, perfumy mają naprawdę fajne. Lubię też szminki i błyszczyki, ponieważ jest duży wybór i cenowo też jest rozsądnie, szczególnie w okresie przecen.

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

miałam kiedys parę rzeczy z Avonu i bardzo mi sie podobały

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Najbardziej z Avonu lubię perfumy. Potem serię Planet SPA, kremy z serii Anew, tusze do rzęs (szczególnie Boost it), jeszcze pomadki do ust mają naprawdę fajne. Ogólnie tak jak każda firma mają perełki jak i buble.

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja z Avon przede wszystkim Lubie zapachy.. wody toaletowe i mgiełki :) Po za tym miałam okazję wypróbować ich kulek, z tego co pamiętam to wyrównujących kolory i byłam bardzo zadowolona, natomiast nie polubiłam się z ich eyelinerem :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: