KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

  • 2011-03-05, o 15:36
  • 84
  • 29 320
  • 53
  • 66

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

dziewczyny! .. polecacie może jakieś dobre szminki/błyszczyki z Avon ?

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Dla mnie super jest SUPERTRWAŁA SZMINKA DO UST, nie pozostawia tłustych śladów

http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pi ... 830643.jpg

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

a czy kolory z zdjęcia oddają ich prawdziwy kolor?.. bo coś zdaje mi sie że nie

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Dla mnie super jest SUPERTRWAŁA SZMINKA DO UST, nie pozostawia tłustych śladów

http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pi ... 830643.jpg

hiacyntka82

A jaki miałaś kolor ? Ja chciałam ją zamówic w zamian za taką nabłyszczającą co kiedyś była w regularnej sprzedaży miałam kolor sunset.
Zaczajałam się na odcienie pink peach lub ten nowy lasting pink. Niewielką widzę między nimi różnicę.
Szukam takiego połyskującego pomarańczowego różu.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

lasting pink - bardzo fajny kolor ;D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Kupiłam sobie ostatnio "uwodzicielskie nawilżenie" kolor tangerine. Ona akurat troszkę mnie zawiodła, bo wychodzi za kontur ust i nie zostawia równego koloru na nich. W jednym miejscu jest jej więcej, w innym mniej.
Pocieranie o siebie warg niewiele pomaga. Może to przez te balsamowe paseczki, które w sumie mało dają tego nawilżenia. Mam błyszczyki które lepiej nawilżają.
No i spodziewałam się jaśniejszego koloru. Trochę to dla mnie za ostry czerwono-róż ....ale na większe wyjścia ok.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Osobiście nie używam, bo nie działają a tylko ładnie pachną!

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Ja z Avonu lubię tylko mgiełkę o zapachu kokosowym; ale już jej dawno nie widziałam, wycofali?

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Jak dla mnie to totalna tandeta, lepsze są kosmetyki firmy oriflame (droższe) ale jakoś lepsza!

\'\'Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy.\'\'

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

U mnie w domu wszystkie kobiety używają zarówno kosmetyki z AVON i ORIFLAME. Jedne kosmetyki są lepsze z avonu a inne z origlame. Szminki to tylko z Avonu. Oriflame ma fajne cienie do powiek natomiast lakiery do paznokci słabe.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: