KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

  • 2011-03-05, o 15:36
  • 84
  • 29 339
  • 53
  • 66

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

mila1195 ja jak wcześniej pisałam dawno nie kupowałam żadnych szminek może teraz są lepszej jakości co do kredek to mam 2 wysuwane glimmerstick diamonds ja maluję ją pod cień bo sama odbija się ale tak to jestem zadowolona dzięki temu cień nabiera głębi

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Nie chodziło mi o jakośc, ale o zgodnośc barwy w katalogu z tą realną mniejsza o to, wiadomo firmy się rozwijają i udoskonalają

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

używałyście może szminki nabłyszczającej brzoskwiniowej ? Jest już niestety wycofana ze sprzedaży (mam nadzieję, że czasowo) Poszukuję odpowiednika odcienia "sunset"

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Nie używałam tej szminki, ale w katalogu wygląda super i nie wiem, czy się nie skuszę na nią... Generalnie jestem zadowolona z produktów Avonu: uwielbiam żele pod prysznic z serii Senses Pięknie pachną (aktualnie mam Summer breeze) i dobrze się pienią, podobają mi się perfumy w kulce Eternal Magic i Pur Blanca, tusz Supercurlacious (rzeczywiście delikatnie podkręca rzęsy nawet bez zalotki), kredki Diamonds, większość błyszczyków, które mam też się dobrze sprawdza. Chyba najbardziej jestem zadowolona z produktów Nail Experts. Mam problem z suchymi skórkami i rzeczywiście fajnie nawilżają. Jak narazie zawiodłam się natakim zielonym olejku w sprayu SSS. Nie wiem czemu, ale szczypała mnie po nim skóra.

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Na początku kupowałam wiele kosmetyków AVON jednak z czasem zaprzestałam teraz kupuję tylko 2 lub 3 kosmetyki miesięcznie, bo niestety większość z nich mnie uczula

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

O tak kuleczki brązujące są świetne, rozświetlające również. Żele pod prysznic są ok, tanie i dość wydajne.Bardzo przypadła mi maseczka z serii Planet Spa błotna i kwiat lotosu.No i mam takie swoje 3 must have czyli serum do końcówek,żelowa kredka do oczu i tusz z tej samej serii SuperShock:)

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

mi ostatnio z kosmetyków Avon do gustu przypadły maseczki Planet Spa naprawdę fajne .. najlepsza według mnie kwiat lotosu

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Witaj mila1195

Prawdopodobnie będzie możliwość zamówienia szminki nabłyszczającej SUNSET w katalogu 9 ktory bedzie aktualny od polowy czerwca jednak tylko w ofercie dla konsultantek. jeśli byłaby Pani zainteresowana to mogłabym ją dla Pani zamówić. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

hiacyntka82 - jesteś konsultantką Avon ?

Re: KOSNETYKI AVON - wasze zdanie.

Tak, jestem konsultantką Avon z Krakowa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: