KOSMETYKI YVES ROCHER

  • 2011-09-23, o 14:46
  • 51
  • 42 699
  • 33
  • 45

KOSMETYKI YVES ROCHER

Witajcie moje drogie
Mam do Was pytanie.Czy któraś z was miała kosmetyki tej firmy? Jeżeli tak to jakie możecie polecić?Na które warto szczególnie zwrócić uwagę?
Z góry dziękuję.Miłego popołudnia

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Z tymi kosmetykami miałam styczność dawno temu z tego względu że moja siostra ich używała i najbardziej zapadł mi w pamięć puder sypki transparentny, bardzo ładnie utrwalał makijaż i matowił skórę. Ale nie jestem w stanie przypomnieć sobie jak się nazywał bo było to jak byłam nastolatką i nawet nie wiem czy jest nadal w ofercie. Ale z tego co pamiętam siostra je chwaliła.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Jak najbardziej sa godne polecenia, choc nie wszystkie, bo to indywidualna kwestia. Jednemu cos pasuje, a drugiemu nie. Ja np. zrazilam sie do kremow Vichy (a tyle osob je zachwala) i juz nigdy ich nie kupie! A co do Yves Rocher to oferta jest bogata, wiec zalezy co Cie interesuje. Mialam dlugo karte stalego klienta, wiec sporo przetestowalam. Napisz konkretne produkty, ktore ewentualnie mialabys zamiar kupic, to dam znac czy sie u mnie sprawdzily. Aktualnie mam np. mleczko do demakijazu (super), zmywacz do paznokci (rewelacyjny, ale male opakowanie i raczej drogi), szampon (fioletowe opakowanie, do wlosow farbowanych, choc mam naturalne, ale jest b.fajny i delikatny a wlody po nim ladne, wczesniej zielony ziolowy - troche dziwnie pachnial, ale ladnie myl wlosy), zel do kapieli pomaranczowy (naprawde zel a nie zel-woda). Skonczylam inny zel (jezynowy czy cos podobnego), ale ten niestety slaby, wiec nigdy wiecej go nie kupie. Kredki do oczu - przecietne. Szminki moga byc, ale bez rewelacji. Uzywalam kilku perfum - spoko. A mojej mamie kupowalam kremy do twarzy i pod oczy dla dojrzalej cery i mowila ze bardzo jej pasowaly i super nawilzaly. Takze wiele mozliwosci przed Toba

Mademoiselle

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Mademoiselle to już jakieś konkretniejsze informacje Mnie zależałoby głównie na kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała.Zastanawiałam się też nad ich żelami pod prysznic i chyba się skuszę na waniliowy lub malinowy.
Interesuje mnie też seria rumiankowa.Krem i żel do mycia twarzy,krem regenerujący na dzień i na noc z wyciągiem z nagietka.
Fajnie też wygląda seria kosmetyków matujących.2w1 mleczko+tonik,delikatny peeling i krem nawilżająco-matujący na dzień.
Miłego dnia

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Mialam wczesniej ten rumiankowy zel do mycia twarzy i mleczko - mnie odpowiadaly. Delikatnie pielegnuja skore, ale nie kazdemu odpowiada rumianek (moja znajoma ma alergie na rumianek!). Te lekkie kremy do twarzy byly w mojej opinii przecietne. Nie czulam wlasciwego nawilzania, wiec osobiscie nie skusze sie wiecej, bo na rynku sa lepsze produkty - testuje teraz np. Biotherm. Pomimo tego ze to dosyc drogie kosmetyki, uwazam ze warto zainwestowac w skore twarzy Dopiero niedawno zaczelam go uzywac, wiec na razie nie bede sie wypowiadac.

Zele pod prysznic polecam (z wyjatkiem tego, o ktorym wspominalam ze mi nie odpowiadal). Maja intensywny zapach i sa dosyc geste, a zatem wydajne.

Mialam jeszcze maseczke winogronowa, ale mnie nie odpowiadala. Mozna kupic znacznie fajniejsze w drogeriach w pojedynczych saszetkach

Milego testowania. Zerknij sobie jeszcze na opinie na stronie wizaz.pl (warto zrobic wieksze rozeznanie przed zakupem)

Mademoiselle

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Dzięki.Z pewnością zerknę jeszcze do innych zródeł zawsze tak robię zanim coś kupię.
A co myślisz cieniach do powiek? nie są najtańsze.A przynajmniej warte swojej ceny?
Pytam tak z ciekawości...

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Sprobowalam dwoch cieni: Perłowy cień do powiek Couleurs Nature oraz Cień do powiek Luminelle.
Ten pierwszy nadaje sie dla mnie na jakies imprezy i raczej stosuje go jako baze kolorystyczna (jest taki kremowo-fluidowy jesli chodzi o konsystencje). Opakowanie b.nietrwale - nie wiem jakim cudem, ale uszkodzilo mi sie podczas transportu w kosmetyczce i teraz nigdzie go nie moge zabrac! Stoi grzecznie na polce...
Ten drugi mialam bardzo dawno temu i przyznam, ze nie za bardzo mi odpowiadal, choc wtedy nie bylam taka "specjalistka" makijazowa Moze teraz by mi pasowal... Trudno ocenic Ale uwazam, ze za ta cene na pewno znajdziesz cos lepszego!

Mademoiselle

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Ja z YR miałam szampon do włosów - BIO i naprawdę był super!! no i jeszcze krem matujący - też dość fajny,ale ogólnie konsystencja taka lepka dosyć... mimo wszystko jednak buzia była matowa bardzo długo... przysyłają mi raz na jakiś czas gazetkę więc pewnie wkrótce na coś się skuszę ;p

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Ja taką małą ofertę z YR znalazłam w któreś babskiej gazecie.Kilka produktów kusi mnie bardzo.Szczególnie żele pod prysznic i kremy.Zastanawiam się tez na octową malinową płukanką do włosów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Z kosmetykami Yves Rocher mialam stycznosc juz 20 lat temu. Do domu przychodzily foldery z roznymi promocjami - duze znizkibo 50% lub produkty 1+1 gratis. No i gratisy prezenciki it. kusily oj kusily. Po przyjsciu paczki cieszylam sie a jak sie juz nacieszylam porozdawalam wszystko kolezankom . Wody toaletowe mi nie podchodza, wszystkie plyny do kapieli, balsamy itp. jak dla mnie maja za intensywny zapach, zapach kadzidel blee, no i nie wiem czemu po posmarowaniu kremem z YR twarzy skora jest lepka, nigdy nie spotkalam sie z czyms takim w przypadku innych kremow.
Ale kilka dni temu po dlugiej przerwie zamowilam krem liftujacy pod oczy i na powieki dla +45.


Krem pod oczy i na powieki z serii Ovalelifting
zawiera aktywne serum z Rokitnika, na który składają się:
wyciąg z miąższu owoców Rokitnika bogaty w kwas jabłkowy, który odnawia napięcie skóry;
wyciag z nasion Rokitnika bogaty w fitosterole*, który odbudowuje materię skóry

Działanie:
- już po minucie od zastosowania wygładza zmarszczki i kurze łapki
- liftinguje powieki
- usuwa cienie i opuchlizne wokół oczu
Aplikator soft-touch zapewnia wygodn i delikatne nakładanie kremu na delikatną skórę wokół oczu i zapewnia błyskawiczny efekt liftingu.

Efekt: spojrzenie staje sie otwarte, kontur oka wyrażniejszy i młodszy.

*związki będące składnikami błon komórek roślinnych, zastosowane w kosmetyce wzmacniają barierę naskórkową przez co hamują utratę wody, działają ochronnie i nawilżająco.
W widoczny sposób powodują wzrost zawartości lipidów w skórze. Poprawia się stopień jej nawilżenia oraz elastyczność. W sposób wyraźny zmniejsza się szorstkość skóry, spłyceniu ulegają zmarszczki.

Zrodlo: yves-rocher.com.pl

Szukalam czegos niedrogiego bo ostatnio obkupilam sie i moj limit juz sie konczy . Jak na razie czytam same pozytywne opinie. Glownie chodzi mi o skore pod oczami.
Gratis dostalam probke kremu nawilzajacego no i jak to kremy Yr jak dotykam twarzy jest lepka, ciekawe co na to wplywa?

Re: KOSMETYKI YVES ROCHER

Ja z tej firmy to miałam tylko puder w takim bordowym opakowaniu, bardzo mi pasował..ale to było kiedyś i nawet nie widze go teraz nigdzie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: