Jonizacja w suszarkach

  • 2020-02-09, o 12:32
  • 27
  • 3 550
  • 16
  • 19

Re: Jonizacja w suszarkach

Kupiłam sobie suszarkę z opcją jonizacji, bo moja stara bez mi się zepsuła, a poza tym czytałam, że można zauważyć dużą rożnicę. Ja różnicy nie widzę, śmiem nawet twierdzić, że poprzednie suszarka była po prostu lepsza. Nie odczuwam wygładzenia włosów, dla mnie to ściema :/ 

K.K.

Re: Jonizacja w suszarkach

warto, widzę różnicę w porównaniu z wcześniejszą suszarką, w ktorej jonizacji nie miałam, teraz są dużo gładsze, bardziej błyszczące, nie elektryzują się, inwestycja się jak najbardziej opłaciła tym bardziej, że przecież suszarki się co tydzień nie kupuje tyulko to zakup na lata

Re: Jonizacja w suszarkach

ja właśnie nie widzę dużej różnicy ale też mam dość tanią suszarkę

Re: Jonizacja w suszarkach

Muszę spróbować, bo to jednak no może być pomocne, ale jednak w sumie włosy mam dość delikatne, więc nie wiem czy to jest dobra opcja.

Re: Jonizacja w suszarkach

Mi się mniej elektryzowały na pewno :) Inna sprawa, że są gładsze, ale ogólnie omijam suszarkę... chyba, że się serio śpieszę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jonizacja w suszarkach

ja właśnie nie widzę dużej różnicy ale też mam dość tanią suszarkę

2020-08-20 11:52:55 autor pineczka

 

Niedroga suszarka może też nie być tak dobra jakościowo, co droższe, choć to nie jest regułą ;)

Re: Jonizacja w suszarkach

Bez jonizacji ani rusz. Włosy są całkiem inne po takim suszeniu.

Re: Jonizacja w suszarkach

Czytałam, że niektóre suszarki niby mają jonizację, a wcale nie działa. Warto kupować sprawdzone modele.

Re: Jonizacja w suszarkach

tak

:)

Re: Jonizacja w suszarkach

Jeśli chcecie efekt wygładzonych włosów to spróbujcie olejowania- lepsze dla włosów i tańsze
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: