Jedwab/Serum do włosów

  • 2013-09-25, o 09:24
  • 57
  • 20 055
  • 32
  • 51

Jedwab/Serum do włosów

Hejka ! Znacie jakieś dobre jedwaby i serum do włosów ?? Jak tak to napiszcie, pozdrawiam

Re: Jedwab/Serum do włosów

Od dawna już stosuję jedwab Natura Silk z firmy Marion i jestem bardzo zasowolona.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jedwab/Serum do włosów

Ja używam jedwab do włosów z Joanny Polecam ! Ale tylko 1 kropelkę !

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jedwab/Serum do włosów

Ja kiedyś używałam w większości drogeryje sera, jedwabie.. miałam Joanne, Biosilk, ArganOil, dużo by wymieniać ale od kiedy zastąpiłam te preparaty masłem kokosowym moje włosy są w lepszym stanie niż przy używaniu drogeryjnych kosmetyków.. są o wiele bardziej odżywione i miękkie :)

Re: Jedwab/Serum do włosów

Używam serum Garniera z serii Goodbye Damage i to na prawdę bardzo opóźnia rozdwajanie się końcówek, a przy okazji ładnie je pielęgnuje. Poza tym polecam olejek makadamia. W moim przypadku sprawdza się dużo lepiej niż arganowy etc. :)

Re: Jedwab/Serum do włosów

Też miałam serum z Garniera. Dobrze odżywiał końcówki włosów, a poza tym przepięknie pachniał. Na moich włosach zapach utrzymywał się dość długo. Nie każdemu może to pasować.

Re: Jedwab/Serum do włosów

Ja używam Biovax Jedwab w płynie - L'biotica. Nie dość, że przepięknie pachnie, to rewelacyjnie sprawdza się do wygładzenia włosów. Często stosuję go po stylizacji. Oczywiście minimalną ilość rozprowadzam na dłoniach i dopiero na włosy - końcówki. Po tym zabiegu lśnią jak szalone.   

Re: Jedwab/Serum do włosów

Ja używam serum scalające końcówki z PANTENE i jestem bardzo zadowolona sama fryzjerka do której chodzę powiedziała że moje włosy lepiej wyglądają ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Jedwab/Serum do włosów

    odradzałabym kupować olejki ,jedwabie które są tańsze i ze średnich firm lepiej kupic oryginalny jedwab wtedy wiemy że to 100%jedwab a nie jest na 5 czy 6 miejscu w składzie danego  kosmetyku. bardzo fajne strony na których kupuje naturalne kosmetyki i wiem że to są w 100% oryginalne  to www.naturadlapiekna.pl i www.biochemiaurody.com 

Re: Jedwab/Serum do włosów

Słyszałam, że taką miksturkę łatwo zrobić samemu używając ogólniedostępnych półproduktów kosmetycznych. :)

Re: Jedwab/Serum do włosów

jesli jedwab to tylko naturalny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: