Jednolita skóra na nogach

  • 2015-08-03, o 10:49
  • 45
  • 18 391
  • 31
  • 39

Jednolita skóra na nogach

Hej.

 

Czy macie jakieś sposoby na jednolitą skórę na nogach? Do tej pory stostuję cukrowe peelingi z cytryną i domowej roboty Folisan z aspiryny, aby pozbyć się krostek i zaczerwień od golenia, ale wiadomka... nie wyrównuje to kolorytu na skórze. Na dodatek zaczerwienienia się opalają i robią się takie brzydkie, brązowawe plamki. :(

 

Są jakieś metody na wyrównanie tego wszystkiego, aby móc pochwalić się gładkimi nogami bez żadnych plamek poza pieprzykami? :)

Re: Jednolita skóra na nogach

Też chętnie się dowiem, bo przez te niedoskonałosci mam ochote w lato założyć rajstopy :/.

Re: Jednolita skóra na nogach

Mnie pomagają przede wszystkim peelingi z soli i olejku i u mnie działa :)

Re: Jednolita skóra na nogach

polecam rajstopy w sprayu Sally Hansen lub teraz Bielenda wprowadziła coś typu podkład ale na ciało :P

Re: Jednolita skóra na nogach

Ja mam niestety podobny problem. Do tego mam tak słabe naczyna, że na calych nogach widać u mnie siniaki.

Re: Jednolita skóra na nogach

Co tydzień stosuję peeling kawowy, później smaruję skórę olejkiem i przede wszystkim odstawiłam depilator, ze skóry zniknęły podrażnienia :).

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jednolita skóra na nogach

ja stosuję różnego rodzaju peelingi i to na całe ciało. na nogi rajstopy w sprayu ale st.moriz i wyglądają super:) mają fajny matowy kolor i wydaje mi się, że lepiej kryją niż Sally Hansen

Re: Jednolita skóra na nogach

mi również w niektórych miejscach widać naczynka no cóż u nas to chyba rodzinne bo moja siostra również ma ,tylko że ona troszke bardziej widoczne.

Re: Jednolita skóra na nogach

dobrze wiedziec

Re: Jednolita skóra na nogach

:)

Re: Jednolita skóra na nogach

Ja naczynka zauważyłam po ciąży
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: