Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

  • 2012-08-16, o 21:10
  • 56
  • 54 560
  • 34
  • 53

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

Ja jestem jakimś dziwnym połączeniem zimy i lata, włosy ciemne ale nie czarne, karnacja dosyć śniada ale brak mi tej "wyrazistości" i kontrastu charakterystycznego o najpiękniejszego typu urody jakim jest zima.

diamonds are a girl best friend

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

Ja sama nie wiem jakim typem jestem, może któraś z was pomoże mi to określić.. Większość osób twierdzi, że mam typ urody podobny do Kate Middleton i tutaj mogę się zgodzić.. kolor włosów i cery się jak najbardziej zgadza.. jedyna różnica to kolor oczu, gdyż ja mam brąz (lub ciemne piwo), w oprawie szarawo-brązowej. Z tego co wiem to Kate Middleton ma typ urody chłodne lato.. czy różnicący nas kolor oczu wpływa jakoś na zmianę typu, czy ja również jestem latem? :)

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

Nie da się sprawdzić wypu urody w ten sposób. W mojej szkole wizażu często okazywało się, że osoba, którą podejrzewaliśmy o bycie zimą była latem i tym podobne. Poza tym w analizie kolorystycznej jest mnóstwo wyjątków i zamiast sugerować się opisami najlepiej po prostu skontaktować się z osobą, która jest w stanie taką analizę przeprowadzić, jeżeli ktoś bardzo by chciał. Ja osobiście jestem "podręcznikowym" przypadkiem wiosny, ale pasują do mnie praktycznie wszystkie ciemne nasycone kolory zimy, więc tak, mnóstwo wyjątków. :P

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

ja również uważam że nie da sie tak przez internet powiedzieć komuś właściwie napisać jaki ma typ urody .

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

Nie wiedziałam, że można w ten sposób określić czyjś typ urody. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

wiosna

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

:)

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

chyba nie potrafie okreslic :) 

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

ciężko mi ocenić

Re: Jakim typem Urody jestes? (Wiosna,Lato,Jesien,Zima)??

Podobno wiosna
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: