Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

  • 2011-12-09, o 23:27
  • 52
  • 20 219
  • 31
  • 48

Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Dziewczyny jakim typem eyelinera(kredka,pisak,zel,pedzelek)najlepiej-najlatwiej wam sie maluje kreske na powiecie?ktorym najladniej kreska wyglada? CHcialabym poznac Wasze zdanie

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Dobry wątek jeśli spiesze się, to zawsze używam kredki z Gosh\'a - mam ją sprawdzoną, wiem że się nie rozmaże i ładnie wygląda. Jeśli chcę zeby makijaż wygladal na dopracowany to wolę eyeliner w żelu

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

U mnie idealnie sprawdzają się grube kredki (jumbo). Rzadko używam na powieki czegoś innego. Eyeliner w płynie daje mocny efekt ale trzeba się trochę natrudzić, żeby ten efekt uzyskać. Kredkami łatwiej jest się smyrać

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Jak dla mnie te w żelu są bardzo dobre ale i te w pędzelku też bardzo lubię, dlatego raz używam jednego, a innym razem drugiego:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Mi jakos eyeliner w zelu-mam- Maybelline z pedzelkiem w zestawie,ale kreske robie pedzelkiem z Sephory to jakos trudno mi malowac..jakos tepo nie ciaglaosciowo mi to wychodzi.. -nie idzie gladko..gdzie robie blad?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

ja zdecydowanie żelowy....potem plynny w pędzelki- a na końcu pisak:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Na początku rękę ćwiczyło się na płynnym eyelinerze z LeMaxa, a teraz żelowy z Pierre Rene i dodatkowo pędzelek osobny i jest bajka. Pewnie wrócę do płynnych spowrotem, bo na pewno nakłądało mi się je szybciej niż  żelami. ;)

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Ja bardzo lubię te żelowe, czasami sięgam też po eyeliner w pisaku.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

Lubię żelowe ale płynne też są fajne. W zasadzie to bez różnicy dla mnie, co wpadnie w łapki to użyję :) Najmniej lubię chyba w pisaku. 

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

oczywiście żelowe i pędzel skośny

Re: Jakim typem Eyelinera najlatwiej Wam sie maluje ?

mnie również najlepiej sie maluje żelowymi ,takie według mnie sa najbardziej trwałe

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: