Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

  • 2014-01-09, o 00:26
  • 53
  • 21 822
  • 30
  • 46

Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Czy w ogole mozna to jakos wyrobic? cwiczeniami ?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Jeśli nie ma się odpowiedniej budowy ciała, to raczej nici z pięknego wzięcia. Ja jestem szczupła, dużo ćwiczę a mam jedynie niewielkie wzięcie. Wspomagam się odpowiednimi ubraniami

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Nie da się zmienić figury, niestety. Co najwyżej podkreślić talię ubiorem. Obcisła bluzeczka i rozkloszowane spódniczki optycznie poszerzą biodra. Dobre będą też spodnie biodrówki, byle nie obciskały w pasie.
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=1023

Ja jestem szczęściarą i mam wręcz zbyt mocno wcięta talię, co powoduje wiele problemów. Niektórzy zarzucają mi, że noszę gorset albo, że usunęłam sobie żebra... No i problem ze znalezieniem ubrań pasujących na mnie.
Talia 75cm, biodra 115cm

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Ulalala, to tylko można pozazdrościć

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

A moze jest jakas seria cwiczen co jednak pmogla by uksztaltowac sexy kobiece wcicie w tali

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Może hula hop? Innego pomysłu na wcięcie nie mam

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Motylek, nie da się odchudzić jednej partii ciała. Ćwicząc np. brzuch, co najwyżej wzmacniasz mięśnie, ale nie zmniejszasz obwodu w stosunku do reszty obwodów. Jak chudniesz, to chudniesz cała, jak tyjesz to tyjesz też cała. Jeśli masz wagę w normie i nie masz brzuszka, możesz próbować rozbudować sobie mięśnie pośladków i ud, co też zwiększy różnicę między talią a biodrami. Jeśli masz nadwagę i przy tym figurę jabłka (obwód talii większy od obwodu bioder), to pozostaje jednocześnie rozbudowywać mięśnie dolnych partii ciała i chudnąć, wtedy tłuszczyk z brzucha zgubisz, a mięśnie ud i pośladków zwiększą obwód bioder. Próbuj też brzuszki skośne, hula hop, skłony itp. Albo najlepiej idź porozmawiaj z trenerem na siłowni, powinien wiedzieć, co zrobić.
PS. żeby wyrobić mięsnie, potrzebujesz białka, a więc jedz mięsko, twarożki itp. Z tym, że nie przesadź i nie rezygnuj z węglowodanów, bo dieta wysokobiałkowa jest niebezpieczna.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

ja również uważam że to kwestia figury albo się ma talię zaznaczoną albo nie .zgadzam się z Caenthe

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Też mi sie wydaje, że to kwestia figury. Ja nawet w ciaży miałam zarys tali.

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Mam takie samo zdanie.. albo się ma talię dzięki genom albo nie ;)

Re: Jakim sposobem mozna miec SEXY KOBIECE Wciecie w Tali?

Geny genami, ale ćwiczenia zawsze pomogą poczuć się lepiej i pewniej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: