Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

  • 2013-12-01, o 02:22
  • 148
  • 48 481
  • 104
  • 118

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ja od siebie polecam ćwiczenia połączone z kapsułkami. Dużo schudłam i chciałam mieć szybszy i lepszy efekt. Smarowidła poszły w kąt z braku czasu :) Jak dla mnie Cwiczenia + suplementy na ujędrnianie
2016-12-16 07:29:50 autor onaa

a jakie dokladnie suplementy zazywalas?

2016-12-16 15:36:02 autor fistaszek

napiszę zestaw który u mnie się sprawdził, dużo wit. C ( tak ona też pomaga) ale ja piłam kwas l-scorbinowy nie taki z apteki,bo w tamtym są "dodatki", z apteki to naturalna witC z aceroli, Gaba ( ja lubię ze Swansona), lugola na podkręcenie metabolizmu ( wszyscy mamy braki jodu), i na ujędrnienie i podniesienie pośladków Bigup polski suplement. A z rana na czczo szklanka wody z łyżeczką octu jablkowego ( na zakwaszenie żołąka i przez to pomaga na matabolizm) :)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczyć

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczeniami przede wszystkim:)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczeniami przede wszystkim:)
2017-01-26 13:45:24 autor Yoloc

 

Mel b ma fajne ćwiczenia:)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Też uwielbiam ćwiczyć z Mel b, dużo przyjemniej niż z Ewą Chodakowska :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

fakt, przedewszystkim ruch, ale ja osobiście niestronie od jkichś dodatkó, pod warunkiem, ze są sprawdzone i naturalne, onaa co to jest bigup, bo nieznam tego

Lukka

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

fakt, przedewszystkim ruch, ale ja osobiście niestronie od jkichś dodatkó, pod warunkiem, ze są sprawdzone i naturalne, onaa co to jest bigup, bo nieznam tego

2017-01-26 14:28:08 autor Lucyna1978

 

nie mam czasu na wklepywanie kremów ujędrniających i na cellulit :),więc dlatego biorę bigup, przyjmuję od dwóch miesięcy, razem z ćwiczeniami naprawdę fajny efekt, przede wszystkim w wyglądzie ciała, bardziej ujędrnione i uniesione pośladki, cellulit prawie już nie widoczny. Gdy tylko ćwiczyłam efekt był tylko w postaci zgubionych kilogramów

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczenia tylko niestety :(

K.K.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

fakt, przedewszystkim ruch, ale ja osobiście niestronie od jkichś dodatkó, pod warunkiem, ze są sprawdzone i naturalne, onaa co to jest bigup, bo nieznam tego

2017-01-26 14:28:08 autor Lucyna1978

 

nie mam czasu na wklepywanie kremów ujędrniających i na cellulit :),więc dlatego biorę bigup, przyjmuję od dwóch miesięcy, razem z ćwiczeniami naprawdę fajny efekt, przede wszystkim w wyglądzie ciała, bardziej ujędrnione i uniesione pośladki, cellulit prawie już nie widoczny. Gdy tylko ćwiczyłam efekt był tylko w postaci zgubionych kilogramów

2017-01-30 07:51:30 autor onaa

i naprawde masz po rym efekty widoczne ?

Lukka

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczenia w domu lub na siłowni :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: