Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

  • 2013-12-01, o 02:22
  • 148
  • 48 447
  • 104
  • 118

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczenia 

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Mi pomogły głównie ćwiczenia, dodatkowo używałam krem - nocny reduktor cellulitu od Avy. Dzięki niemu cellulit jest już praktycznie nie widoczny, a skóra jędrna i nawilżona :)

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Ćwiczenia to najlepsze co może być. Polecam Mel B filmiki były dostępne na yt ostatnio. :)

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Polelcam diete + ćwiczenia :D same ćwiczenia nie pomogą jeżeli w twoim menu króluje niezdrowe jedzenie, jak to się mówi jesteś tym co jesz :P Pij dużo wody, wyrzuć z jadłospisu śmieciowe jedzenie no i rób przysiady :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Mozejakies cwiczenia? Ja dzis planuje zrobic pilates, bo nie lubie skakac z chodakowska :P

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

robic przysiady

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Polecam kurację ujędrniająco - regenerującą z Mama Care Efektima.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Najlepsze są te, które najtrudniej wykonać w takiej częstotliwości żeby przyniosły porządany efekt, czyli przysiady.

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Dokładnie, najlepsze są ćwiczenia, typu przysiady, biegi chyba też pomagają, ja do tego wykonuję specjalne ćwiczenia dedykowane na pośladki, np. z Mel B (można znaleźć na YT). To pomaga

Re: Jakim sposobem mozna Ujedrnic Podniesc posladki ??

Sposobów na jędrne pośladki i zreszta nie tylko bo generalnie mowa o jędrnej i zadbanej skórze, jest kilka w tym wspomniane ćwiczenia oraz odpowiednie kosmetyki. Znakomicie ujędrnia np: kolagen więc warto na nim bazować podczas codziennej pielęgnacji.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: