Jakim olejem olejować włosy?

  • 2016-01-09, o 19:13
  • 26
  • 9 602
  • 15
  • 21

Jakim olejem olejować włosy?

???

Re: Jakim olejem olejować włosy?

na każdego inny olej działa. na moje włosy zadziałał olej arganowy. niesamowity blask i coraz szybciej mi włosy rosną

Re: Jakim olejem olejować włosy?

W rossmanie sa

Re: Jakim olejem olejować włosy?

Wszystko zależy od twoich włosów - poczytaj więcej o olejach, bo do każdego typu włosów pasuje inny olej. Dużo osób proponuje zacząć zabawę z oliwą z oliwek, jeśli taką posiadasz, jeśli nie możesz od razu konkretnie pogłębić swoją wiedzę i poszukać odpowiedniego olejku - czasem lepszym rozwiązaniem jest mieszanka olejków, które możemy znaleźć w Rossmannie (te z Alterry, Babydream fur mama). Ogólnie to polecam ci po prostu poczytać ogólnie o olejowaniu i o włosach wysoko-, średnio-, bądź niskoporowatych.

Re: Jakim olejem olejować włosy?

Olejek argnaowy i kokosowy jest super :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakim olejem olejować włosy?

Kokosowy i rycynowy 

Re: Jakim olejem olejować włosy?

arganowym

Re: Jakim olejem olejować włosy?

Rycynowym 

Re: Jakim olejem olejować włosy?

Mam taki z drogerii

Re: Jakim olejem olejować włosy?

Wszystko zależy od twoich włosów - poczytaj więcej o olejach, bo do każdego typu włosów pasuje inny olej. Dużo osób proponuje zacząć zabawę z oliwą z oliwek, jeśli taką posiadasz, jeśli nie możesz od razu konkretnie pogłębić swoją wiedzę i poszukać odpowiedniego olejku - czasem lepszym rozwiązaniem jest mieszanka olejków, które możemy znaleźć w Rossmannie (te z Alterry, Babydream fur mama). Ogólnie to polecam ci po prostu poczytać ogólnie o olejowaniu i o włosach wysoko-, średnio-, bądź niskoporowatych.

2016-01-10 10:49:45 autor comfortinnending

Dokładnie, olejowanie to kwestia indywidualna.

Re: Jakim olejem olejować włosy?

kokosowy ♥ jako podstawa

dodatkowo różne inne drobne na skóre głowy, planuję też kupić z miąszu awokado

Weni
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: