Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

  • 2012-03-07, o 09:41
  • 84
  • 45 208
  • 53
  • 65

Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Na rynku jest ogromny wybór cieni do powiek ale jaką firmę i jakie cienie najlepiej wybrać? Co możecie polecić? Czekam na wasze odpowiedzi

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Zadalas b.ogolne pytanie Chcesz kupic palete z wieksza iloscia cieni czy pojedynczo kilka kolorow? Ile kasy chcesz na to przeznaczyc. Wolisz brokatowe czy matowe?

Mademoiselle

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Mogą być pojedyncze lub w paletkach. Cena do 100 zł np. za paletkę. Widziałam na allegro takie świetne Naked2 ale cena mnie przeraża. W zasadzie nigdy nie malowałam oczu, bo po prostu nie umiałam, więc jeśli chodzi o cienie nie znam konkretnych i sprawdzonych firm. Wiem, że cienie firmy MAC są świetne jednak cena 50 zł za jeden cień zdecydowanie za drogo. Kupiłam u ladymakeup paletkę Kryolan 9335 Abu Dhabi, wczoraj przyszła paczka jak narazie nie stosowałam, mam nadzieję że się sprawdzą, kolory rewelacyjne
Interesują mnie cienie matowe lub satynowe. Kolory jakie lubię: fiolety, brązy, granaty, odcienie szarości, wanilie.
Najważniejsze aby były dobrej jakości, nie sypały się i nie rolowały

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Ja mam paletke 78 cieni z NYXa (kupiona u Moniki, cena jest okay jak na tyle cieni i za taka jakosc) i jestem z niej b.zadowolona. Oczywiscie na te 78 cieni, jest moze z 10, ktorych nie lubie, bo maja drobinki, a ja wolalabym tylko satynowe i matowe, ale to drobiazg, bo reszta jest b.fajna. Pod cienie polecam baze Artdeco i nie ma mowy o rolowaniu Mam jeszcze paletke 10 cieni Nyx i te tez sa fajne, ale jednak polecam ta duza paletke, bo jest znacznie wiekszy wybor.
Mam jeszcze wlasnorecznie skomponowane paletki z Inglota, gdzie niektore cienie sa super, a niektore naprawde kiepskie i nie wiem od czego to zalezy! Ale generalnie dobra firma za cene do zaakceptowania.
Z wysokiej polki mam paletke Lancome, ale nie uwazam zeby byly lepsze od Nyxa.
Mac i tego typu sprawy sa naprawde drogie i tez nie wszystkie produkty sa rewelacyjne! Fajne kosmetyki maja tez w Sephorze, ale tam ceny tez nie zachecaja do hurtowych zakupow
Ostatnio dostalam w prezencie Bourjois i L\'Oreal, ale jeszcze nie bylo okazji przetestowac nowych kolorkow, wiec tych nie bede jeszcze polecac albo odradzac

Mademoiselle

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Dziękuję za szybką odpowiedź i doradzenie cieni. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat cieni firmy Inglot. Obecnie z tej firmy mam tylko pędzle do makijażu: 1SS (puder), 15bjf (stosuję do różu i bronzera mam od niedawna) i do podkładu nie pamiętam nr - jestem bardzo zadowolona, świetnej jakości pędzle.
Jeśli cienie, które teraz zakupiłam u Pani Moniki sprawdzą się, zamówię inne paletki. Cena za 1 opakowanie to 68 zł, gdzie znajduje się 5 cieni, w przeliczeniu na sztuki, za jeden cień płacimy 13 zł, więc niewiele. Wczoraj dopiero mi przyszły – bardzo fajne kolory, ładnie dobrane, więcej będę mogła powiedzieć na ich temat jak je przetestuję. Zamówiłam też cień Glamour Sparks, kolor srebrny, dzisiaj dałam troszeczkę do błyszczyku – świetny efekt. Szkoda, że te cienie są takie drogie, bo zakupiłabym inne kolory np. fiolet.
Jeśli chodzi o firmę NYX widziałam różne palety cieni, jednak nie zdecydowałam się na zakup, ponieważ nie znam tej firmy i nic z tej firmy nie miałam. Kupiłam błyszczyk do ust i jestem bardzo zadowolona także może na paletę cieni się skuszę

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

ja cienie z NYX-a bardzo lubię - dużej palety nie mam, ale mam te mniejsze pod kolor oczu i naprawdę polecam no i w końcu dorobiłam się Sleek\'a ;p ciemne kolory rewelacyjne, super miękkie i napigmentowane! należy się jednka umiejętnie nimi posługiwać bo troszkę osypują się.

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Będę oczekiwać w takim razie NYX smokey eays, chociaż nie ukrywam, że do smokey chciałabym coś w odcieniach fioletu
Jeśli chodzi o sleek słyszałam, że bardzo się obsypują, więc nie wiem czy dla mnie jako początkującej się sprawdzą.
Jakie firmy może Pani jeszcze polecić?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Polecam jeszcze paletki z Make Up Atleir Paris, ale one są strasznie drogie 115 zł... wiec nie wiem czy takie interesują... dobre matowe cienie są z Bell, Vipery.

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Właśnie widziałam te paletki i są świetne kolorki ale nie chcę kupować w ciemno takiej drogiej palety. Podobają mi się też te cienie z Sigmy Bare ale za drogie lecz są przepiękne. Może kolorystycznie z innej firmy coś Pani poleci?
Jeżeli chodzi o Make Up Atleir Paris może są jakieś pojedyncze cienie do wypróbowania?

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Jeśli chodzi o Make Up Atleir Paris - najbardziej podobają mi się T09 i T05. Proszę mi powiedzieć jesli Pani miała by wybrać Kryolan Paris a AP T09, na jakie by się Pani zdecydowała? Pani ma lepsze porównanie niż ja. Jeśli chodzi o wielkość są one takie same czy któraś paleta jest większa? Które cienie są bardziej napigmentowane? i które lepsze jakościowo?

Czytałam jeszcze o pojedynczych cieniach z Kryolanu, czy są one u Pani dostępne?

Jeżeli mówimy o cenie 115 zł myślimy że są bardzo drogie ale z drugiej strony cena za cień to 23 zł. Jak ostatnio usłyszałam cenę za paletkę 4 cieni z MAC\'a to dopiero 220 zł !!!! zdecydowanie za drogo !!!

Re: Jakiej firmy cienie do powiek wybrać?

Mac to Mac więc nie liczy się ilość lecz jakość a z jakością idzie cena

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: