Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

  • 2011-08-09, o 16:56
  • 52
  • 19 220
  • 25
  • 41

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

ja jak kupuje to wymysliłam sobie takie proporcje a nie inne i mieszam w proporcjach takich samych czyli po 300 ml każdego , nie rozcieńczam wodą tylko rozpytam na włosy takie jakie są, w sklepach z naturalnymi kosmetykami sa równiez fajne naczynka i buteleczki w które mozesz przelać juz gotowe do uzytku produkty , ja właśnie zakupiłam 3 buteleczki z atomizerem po 50 ml i do torebki jak znalazł , jesli stosujesz na wlosy nie rozcieńczaj natomiast jesli chcesz do twarzy to na sam początek radze rozcieńczyć bo hydrolaty zawierają dużą ilość mikro elementów i mogą podrażniać wrażliwą cerę,dlatego w celu złagodzenia można dodać wody przegotowanej na początek stosowania i przyzwyczajenia skóry ,możesz je mieszac również z tonikami i olejkami . fajne sa też ekstrakty wyciągi roślinne .

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

Monika, a czy ta mieszanka nada się do przetłuszczających włosów?

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

ja mam włosy które również się przełuszczają i nie mam z tym najmniejszego problemu tylko polecam hydrolaty inaczej wody kwiatowe niz ekstrakty roślinne płynne które otrzymywane są w procesie wytrawiania surowca roślinnego pojedynczym rozpuszczalnikiem (np. gliceryną) lub ich mieszaninami (np. gliceryna+woda) ,te mogą obciązć włosy natomiast hydrolaty są konsystencji jak woda wiec jesli je rozpylisz na włosy nawet w dużej ilości to po 10 - 15 minutach wyschną i nie pozostanie żadna tłusta powłoka , w każdym razie nie ma mowy o obciążeniu włosów czy tez efekcie sklejenia.

Jakiś czas temu używałam takiego kremu z Matrixa z różową zakrętką. Niestety nie pamiętam nazwy :( ale sprawdzał się bardzo dobrze, bo nie obciążał włosów, a naprawdę je chronił. Codziennie stylizuję włosy na gorąco, w dodatku mam blondy, które są podatne na zniszczenia, więc dobry kosmetyk ochronny to dla mnie podstawa :)

ja używam czzegoś z pantene i olejek arganowy z avonu

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

szukam czegoś takiego właśnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

jedwabie bez alkoholi

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

Produkty z marion są w miarę dobre i niedrogie. Można je kupić na pewno w naturze i nie wiem czy nie w biedronce :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

Najlepiej po prostu nie używać ciepła ;)

Re: Jakie produkty chroniące przed temp. polecacie?

Ja lubie produkty CHI

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: