Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

  • 2015-05-07, o 17:28
  • 83
  • 32 371
  • 59
  • 76

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Dokładnie Eveline albo czyni cuda albo masakrę. Może naprawić paznokcie albo je jeszcze bardziej zniszczyć. u mnie na szczęście odżywka naprawiła :)

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Dziewczyny a używałyście regenerum? Słyszałam że jest dobre na paznokcie... Ja najbardziej lubię odżywka Magic Nails z bielendy, po niej nic się nie ma żadnych efektów ubocznych, jak niektórzy piszą o tej odżywce Eveline, wzmacnia płytkę i paznokcie mi się tak nie łamią

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Ja też potwierdzam że odżywki Eveline są wspaniałe mi się akurat sprawdziły ale muszę przyznać że przede wszystkim musimy stosować się do zaleceń producenta bo jeżeli tego nie będziemy robić to "zginiemy". Ja kiedyś stwierdziłam że właśnie tej odżywki użyje sobie jako lakieru i nałożyłam dwie warstwy i myślalałm że pacnokcie sobie wyrwę xd

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Golden RoseBlack Diamond Hardener. Żadna inna nie zrobiła tyle dobrego dla moich paznokci.  

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Ja polecam od siebie Eveline 8w1 ale mam zamiar zakupić cos nowego i chyba to bedzie Golden Rose, wiec sprawdzę na własnych paznokciach jak działa :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Stosowałam Regenerum i muszę przyznać, że godne polecenia, może cudów nie czyni, ale regularnie stosowane ładnie działa na pazurki. No i Golden Rose Black Diamond - cudeńko za nieporównywalnie niską cenę do właściwości. :)

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Pierwszą odżywką, która u mnie działała była odżywka Sililevo. Przeszłam przez dwie buteleczki i faktycznie paznokcie stały się mniej łamliwe, nie rozdwajały się tak jak wcześniej. Kolejnym produktem jest serum wzmacniające z Lovely. Używałam go bardzo intensywnie około tygodnia i już po tym czasie widać było pierwsze efekty. Lubię też odżywkę z Sally Hansen Maximum Shield, która również działa cuda na moich pazurkach. :)

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

chętnie poczytać opinie na temat odzywek

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

Eeveline - diamentowa, 8w1 i 9w1. Njalepsze jakie miałam. :) Uważaj na formaldehyd i stosuj się do zaleceń producenta!

Re: Jakie polecacie odżywki do paznokci takie,które wzmacniają płytkę i dzięki ,której paznokcie są mniej łamliwe ? ;)

eveline ma duży wybór produktow godnych polecenia, a najlepiej jeść dużo żelatyny, to ona najlepiej wzmocni paznokcie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: