Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  • 2015-05-04, o 19:48
  • 165
  • 86 659
  • 108
  • 118

Jakie polecacie dobrze napigmentowane cienie do powiek?

hej

      szukam (nie bardzo drogich)dobrze napigmentowanych cieni do powiek ,do tej pory nie mialam  za dużego  porównania jesli chodzi o marki ,bo nie uzywałam  też bardzo wielu marek( miałam z inglota ,piere rene,kobo,rimmela i astora)  .Szukam cieni  (głównie matowych i satynowych).  

     jestem ciekawa jaka jest pigmentacja cieni z paese i vipery ,może któras z Was dziewczyny miała cienie z tych firm i może mi coś doradzić albo wogóle innej marki fajne cienie nie osypujące się i z dobrą pigmentacją ?

                                                                                         

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ja kupiłam tutaj w sklepie cienie Miyo, wg wszystkich recenzji są doskonale napigmentowane, mają świetne opinie. Mają dużo matowych odcieni... Właśnie sprawdzam stan zamówienia i czekam.... na moją biel, kawowy brąz, zimną szarość, jaskrawy fiolecik i butelkową zieleń hahaa :D

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

http://www.ladymakeup.pl/sklep/HEAN-Magnetic-Palette-Paleta-magnetyczna-5-cieni.html  moim zdaniem te mają niezłą pigmentację i nie są mega drogie

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

MAKEUP REVOLUTION-REDEMPPTION PALETTE ICONIC 3 . Bardzo polecam. Tanie i mega dobre (h):D

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ja bardzo lubiłam Ingloty, ale ostatnio rzadko używam cieni, wiec nie jestem na bierząco z tym jakie są obecnie najlepsze ;)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Cienie z Makeup Revolution są rewelacyjne, tanie i świetnej jakości, poza tym Inglot, matowe cienie My Secret:)

http://alejakosmetyczna.blogspot.com/

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  bardzo chętnie wypróbowałabym te cienie z makeup revolution ale one dostepne są wyłącznie w paletkach ,nie mozna chyba kupić pojedyńczych cieni a dla mnie właśnie to byłoby najlepsze rozwiązanie ,oglądałam paletki z MUR i wiem że tylko w połowie zużyje taką paletkę bo reszta cieni mi nie odpowiada wiec ta firma odpada niestety...

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Jednak jak np paletka ICONIC 3 jest bardzo spoko, za 20 zł znajduje się w niej 12 cieni, więc za jeden wyjdzie niecałe 2zł a możesz wyróbować kilka kolorów więc ja myślę, że to jest spoko rozwiązanie :)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

a mogłaby któras polecić jakąś paletkę z naturalnymi odcieniami, takimi nude?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

ja polecam paletke z Golden Rose nr 2 ma naprawde piękne kolorki można nią wykonać makijaż dzienny jak i wieczorowy ;)Wstawie Ci zdjęcie to sobie zobaczysz ;) Ja jestem z tej paletki bardzo zadowolona cienie utrzymują sie cały dzien nic się nie roluje ;)Kosztuje 44,90 ;)

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

 wydaje mi się ze takie w miare nudziakowe paletki mają z

- Essence - All about - eyeshadow palettes - Paleta 6 numer 1

- JOKO - Perfect your look eye shadows QUATTRO - Paleta 4 cieni numer 403

- W7 - NAKED nudes eyeshadow palette - Paleta 4 cieni do powiek

- MAKEUP REVOLUTION - Redemption Palette ICONIC ELEMENTS  lub  MAKEUP REVOLUTION - Redemption Palette ESSENTIAL MATTES 2

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: