Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  • 2015-05-04, o 19:48
  • 165
  • 86 538
  • 108
  • 118

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ja polecam cienie KOBO, Inglot i Makeup Revolution. Pracuję na tych markach i jeszcze mnie nie zawiodły :)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

MUR a z takich drogeryjnych KOBO i mySecret - te ostatnie są bardzo tanie a mają dobrą pigmentację

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

my secret hmm zerkne na nie jak będę w sklepie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Mam matowe cienie MUR i są raczej kiepsko napigmentwane, jasnych prawie nie widać. Polecam raczej Sleek, są trochę droższe, ale dają lepszy efekt.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Olcia  mnie właśnie o te jasne z MUR głównie chodziło wiec wiem ze nie kupie tej paletki...

ja zawsze z Inglota używałam i uważam że to jedne z najlepszych cieni i duży plus za polskość.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

MUR a z takich drogeryjnych KOBO i mySecret - te ostatnie są bardzo tanie a mają dobrą pigmentację

2015-06-30 15:14:36 autor Maffinka

Dokładnie to samo chciałam napisać. Zwłaszcza polecam cienie mySecret, które kosztują kilka zł, mają rewelacyjną pigmentację, świetnie się blendują i nie znikają podczas rozcierania. Lubię jeszcze paletki MUA, jednak one mają troszkę gorszą pigmentację niż mySecret, czy Kobo.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Zdecydowanie Inglot. Bez względu, czy są to cienie matowe, perłowe czy DS - double sparkle. Odkąd skompletowałąm sobie sama paletki, to właściwie inne cienie poszły w kąt. Zdecydowanie polecam. 

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ingloty zgadzam się jak za tą cenę bardzo fajne cienie,ja bardzo często ich używam ,choć zdecydowanie bardziej preferuje maty to mam wrażenie ze te o wykonczeniu perłowym sa jakby bardziej mokre a co za tym idzie lepiej sie utrzymują. ja również skompletowałam sobie swoją paletke z moimi ulubionymi kolorami(głównie beże,kremowe,cappuccino takie typowo dzienne kolorki) ,moim zdaniem to lepszy pomysł niz kupowac gotowe paletki w ktorych polowa cieni się podoba lub tez połowe tylko się zużyje...

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Zgadzam się z opiniami powyżej. Makeup revolution i sleek są bardzo dobre. Ze sleeka mam 6 paletek i chwale sobie każdą, a z makeup revolution polecam szczególnie Iconic 2. Z paese mam jeden cień jest w porządku, ale jakiegoś wielkiego zachwytu nie ma.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: