Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  • 2015-05-04, o 19:48
  • 165
  • 86 642
  • 108
  • 118

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Uważam, że dobrze napigmentowanie cienie w rozsądnej cenie ma Eveline. Mają w ofercie naprawdę sporo paletek- Angel dream, Sparkle czy charming mocha. Ja najbardziej lubię tą ostatnią-Charming Mocha. Uwielbiam brązy i beże na powiekach. Tutaj dodatkowo jest tez troche rudości czy metalicznych odcieni. Fajnie to mozna blendować i wyczarowac super make up na dzien czy na wieczor ;) No i plusem jest solidne metalowe opakowanie, cienie wygladaja jak z górnej półki :D a solidne jest na tyle, ze bez problemu przetrwalo upadek na podloge czy podroz w walizce.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Osobiście jestem zachwycona nowymi cieniami od semilac. Cienie mają bardzo intensywny kolor są matowe a zarazem aksamitnie gładkie i bez problemu się nakładają. Dodatkowym plusem jest małe opakowanie z lusterkiem które zmieści się w każdej kosmetyczce :)

#SemilacMakeUp #DługotrwałyEfekt #NajpiękniejszeKolory

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ze średniej półki np. Eveline, Hean, PierreRene. Z wyższej np. Nabla, Anastasia BH.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Zdecydowanie z tych mocno napigmentowanych a zarazem tanich są cienie z Pierre Rene, mogę polecić z czystym sumieniem :) Maja bardzo dobry skład i fajna konsystencje (wydają się takie lekko mokre), przez co bardzo łatwo się nakładają na powiekę. Wytrzymują bez problemu cały dzień no i maja piękne kolory, ja szczególnie lubię odcienie złota i brązów wiec mam w czym wybierać.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

jakosc przebija cene - Affect, nasz rodzimy, miazga!

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Tune Cosmetics polecam dobra pigmentacja, przyjemne blendowanie. 

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Affect, Tube Cosmetics, Zoeva.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

wypróbuj sobie paletkę quattro z eveline :) niby tylko 4 cienie, ale spokojnie wystarczają do makijazu. A jakościowo naprawdę super. Nie osypują się i nie wchodzą w ciągu dnia w załamanie powieki. Do tego super jeśli chodzi o blendowanie :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Dobrze wiedzieć, bo im się przyglądałam :)

wypróbuj sobie paletkę quattro z eveline :) niby tylko 4 cienie, ale spokojnie wystarczają do makijazu. A jakościowo naprawdę super. Nie osypują się i nie wchodzą w ciągu dnia w załamanie powieki. Do tego super jeśli chodzi o blendowanie :)

2020-04-15 12:34:36 autor zochowa

 

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Zoeva

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: