Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  • 2015-05-04, o 19:48
  • 165
  • 86 637
  • 108
  • 118

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Affect 

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Polecam cienie mineralne w postaci pigmentów. Bardzo dobrze kryją, poza tym mają naturalny skład. Nie polecam na pewno kłaść ich na samą powiekę bo sie do niej nie przykleją ale jak położycie na baze to będziecie na pewno zachwycone:

usunięto reklamę

 

No i plusem na pewno będzie ich wydajność. Mam kilka kolorów i biorąc pod uwagę ich wydajność to pewnie nie zużyję ich nigdy. Na początku tylko trochę się osypywały ale trzeba po prostu nabrać wprawy w ich nakładaniu i nic już nie będzie się osypywało. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

ABH, zoeva

ANGELISS

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Z drogeryjnych My Sekret, Kobo

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Inglot

:)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Jestem fanką cieni z Eveline. Mam już kilka ich paletek i niedawno skusiłam się na kolejną, Angel Dream. Kolejne cudo w mojej kolekcji :) Kolory są bardzo delikatne, z przewagą róży. Trochę matu, trochę perłowych odcieni. Dla mnie to idealna paletka na sezon letni, kiedy staram się subtelnie podkreślać oczy. Poza tym takie kolorki ładnie komponują się z ubraniami w stylu boho czy floral.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Abh, the balm, zoeva, inglot, huda, smashbox! Mega dużo cieni a pieniędzy na nie tak mało hahaha :D
K.K.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Abh, the balm, zoeva, inglot, huda, smashbox! Mega dużo cieni a pieniędzy na nie tak mało hahaha :D
2019-07-05 22:48:45 autor Amante

O właśnie! Tyle by się chciało mieć, a tu same ograniczenia :D

Tylko i wyłącznie Cienie z maca

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

fajne są inglot

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: