Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

  • 2015-04-20, o 22:40
  • 71
  • 32 060
  • 37
  • 42

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Do podkładu używam H50, a do pozostałych czynności służy mi ten sam pędzel - H21 ;-)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Hakuro są bardzo dobre, mam do podkładu, pudru, bronzera, różu, do blendowania i nakładania cieni.

Z Kavai lubię do korektora i blendowania, naprawdę świetny pędzel.

Lubię też pędzle z Kozłowskiego - szczególnie do brwi, linera i taki płaski do precyzyjnego konturowania.

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Klaudia chciałabym sobie jeszcze zakupić dwa pędzle z kavai ,obecnie mam 3 pędzle z tej firmy i tak jak ich włosie jest bardzo miękkie i co do tego nie mam zarzutu tak co do wykonania a raczej surowca z jakiego zostały wykonane skuwki czyli aluminium tak ,mam wrażenie ze lepsze są zdecydowanie skuwki nikowane bo sa trwalsze i nie ulegają zarysowaniu tak jak te z aluminium , a na moich pędzlach a dokładniej ich skuwkach widać takie małe zarysowania i jakby maluteńkie kropeczki i wiem ze ja na pewno tego nie zrobiłam tylko po prostu takie do mnie dotarły wiec sie trosze zraziłam . nie wiem czy zakupic kolejne i zaryzykować ehh

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Monika, specjalnie teraz poszłam dokładnie obejrzeć moje pędzle i ze skuwkami wszystko ok. Są jednolite, gładkie, więc musiałaś mieć pecha, że na takie trafiłaś. Ale jeśli oprócz tych zarysowań wszystko z nimi w porządku to nie przejmowałabym się tym :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

w takim razie moze zaryzykuje  :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

mam z zoevy zestaw do oczu i jest bezkonkurencyjny na tle hakuro. pedzle sa mieciutkie nie "rozczapirzają" siea praca z nimi jest bardzo przyjemna. Jesli chodzi o twarz to do pudru uzywam kavai 26, do brazera kavai 20. jestem z nich tak bardzo zadowolona, ze nie szukam zamienników. A poznieważ cena jest atrakcyjna to właśnie zamówilam po drugiej sztuce zeby zawsze miec suchy czysty zamiennik.

drt

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

ja mam H54 i H51 ale zastanawiam się jeszcze nad H50 lub flat topem z Kavai. jahoda jeśli te z kavai tak super się u Ciebie sprawdzajato może się zdecyduje i wypróbuje :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

J do podkładu uwielbiam H50. Mam również H51, ale jest bardziej zbity przez co mniej przyjemny w użyciu i ciężej się go myje. Natomiast donakładania i blendowania cieni zdecydowanie wygrywa Zoeva :224, 227 i 228 to moje idealne trio.

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Marzena19882  jesli miałabys wybrac jeden z tych trzech co podałaś z zoevy do blendowania to który byś wybrała ? ( masz wersje syntetyczne czy naturalne ?)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

U mnie ze skuwkami Kavai też nic się nie dzieje, a mam kilka pędzli od wiosny. To odchodzenie włosków w pędzlach Hakuro do oczu też mnie denerwuje - mówię tutaj o pędzlu h79. Koszmar jakiś. Za to round top tej samej firmy trzyma kształt, więc...........  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: