Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

  • 2015-04-20, o 22:40
  • 71
  • 32 049
  • 37
  • 42

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

dlatego firma Nanshy bardzo mnie zaciekawiła i ma u mnie wielkiego plusa ,chyba kolejne moje pędzle będą właśnie z tej firmy ale fajne syntetyki zarówno do oczu jak i podkładu ma Hakuro ,cos czuję że będą to moje dwie ulubione firmy.

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Wszystkie duże pędzle mam z Hakuro, a mniejsze do oczu to różnie :)

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Do podkładu mam z Hakuro h50s, przyzwoity pędzel, dobrze nakłada każdy podkład, nie tworzy plam czy smug.

Do różu używam h21, włosie jest dosyć elastyczne, giętkie, ładnie nakłada produkt, jedyne do czego mogę się przyczepić to to, ze stał się odrobinę rozcapierzony i delikatnie kłuje.

H24 nakładam czasem brązer, kiedy mi się spieszy, bo on ekspresowo rozciera produkt i nie ma mowy o plamach. Miękki, przyjemny, bardzo go lubię.

H22 aplikuję puder pod oczami ale sprawdzi się również do rozświetlacza. Jest ścięty w szpic, dlatego dociera z pudrem w sam kącik oka.

Do blendowania cieni mam dwa z Hakuro - h74 z włosia naturalnego i h77 z syntetycznego. Oba trochę kłują ale h74 odrobinę bardziej. Ale ładnie rozcierają cienie, szybko schną.

Mam jeszcze dwa pencil brushe, czyli h80 i h78. Bardzo je lubię, świetnie nakładają cień jak i rozcierają.

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

a propos pędzli ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

2015-07-22 14:00:38 autor monika212121

również nie zakupie juz żadnego pędzla z naturalnego włosia ,trzeba być świadomym pewnych rzeczy a tym bardziej jak jedną z tych rzeczy jest cierpienie niewinnych zwierząt tylko dlatego że jedna dziewczyna z drugą chcą mieć mięciutki pędzelek...dziewczyny PROSZĘ zastanówcie się nad tym że kupując takie pędzle przyczyniacie się w pewnym stopniu do tego procederu.

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

a propos pędzli ja juz obiecałam sobie że nigdy nie kupie pędzla z naturalnego włosia ale nie dlatego ze jest bardziej wymagające w utrzymaniu tylko po tym jak się naczytałam jak to włosie do pędzli jest pozyskiwane ze zwierzat.

 

krótko pisząc polecam serdecznie każdej dziewczynie przez zakupem pędzla z włosia naturalnego poczytać sobie prawdziwe informacje( nie takie jak podają producenci) o PETA – organizacji zajmującej się obroną zwierząt – która ostrzegała często na swojej stronie, że pozyskanie włosia do pędzli wiąże się często z cierpieniem zwierząt, które bywają ranione, okaleczane, a nawet zabijane, by szybko i tanio pozyskać cenny, naturalny surowiec.   

 

2015-07-22 14:00:38 autor monika212121

również nie zakupie juz żadnego pędzla z naturalnego włosia ,trzeba być świadomym pewnych rzeczy a tym bardziej jak jedną z tych rzeczy jest cierpienie niewinnych zwierząt tylko dlatego że jedna dziewczyna z drugą chcą mieć mięciutki pędzelek...dziewczyny PROSZĘ zastanówcie się nad tym że kupując takie pędzle przyczyniacie się w pewnym stopniu do tego procederu.

2015-08-08 09:13:58 autor karolina1005

zgadzam się z dziewczynami powyżej ,nie warto poświęcać życia i cierpienia zwierząt za cene posiadania fajnego pędzla ,tym bardziej że pędzle systetyczne wcale nie są gorsze od tych z włosia naturalnego ale to tylko moja subiektywna opinia

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Ja wcześniej używałam namiętnie pędzli Hakuro, ale odkąd wypróbowałam te z Zoevy, używam ich namiętnie.

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Gorzka 13  czy naprawde pędzle z Zoeva sa warte swojej ceny, sa duzo lepsze od Hakuro ? sa lepsze pod względem wykonania czy miekkości włosia ? zastanawiam sie czy inwestować w Zoeve czy pozostac przy Hakuro

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

Zoeva jest zdecydowanie lepsza od Hakuro. Trochę wyższa półka ale warta swojej ceny. Ale Hakuro nie są złe. Musisz się zastanowić ile chcesz wydać pieniędzy bo Zoeva jest dwa razy droższa niż Hakuro

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

a pędzle nanshy jak wypadają na tle tych z zoeva ? chodzi mi głównie o miekkość włosia

Re: Jakie pędzle do podkładu,blendowania,bronzera i pudru polecacie?

kavai 48 super

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: