Jakie palety cieni polecacie ?

  • 2018-07-08, o 21:13
  • 40
  • 5 533
  • 16
  • 22

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Makeup Revolution seria Reloaded oraz palety Eveline Cosmetics są cudne <3 Szczególnie zakochałam się w wersji Charming Mocha *.*

2022-08-04 14:41:10 autor jagodach

 

Ta paletka Eveline to bajka :)
2022-08-05 23:56:18 autor koniczynka

Zgadzam się. Przepadłam dla niej. Zarówno cienie są na wysokim poziomie a dołączony do zestawu pędzelek jest tak mięciusi, poręczny i ma odpowiedni kształt, że nie używam do niej żadnego innego :D 

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Eveline ma coraz lepsze kosmetyki, kolorówkę również.

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Zgadzam się, warto zaopatrzyć się w tą paletkę Eveline.

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Ostatnio kupiłam jakąś paletkę z drugiej ręki z Marks and Spencer. Ogólnie mega dobre wrażenie jak na kosmetyk z sieciowki. Już kilka osób wysyłałam na imprezy w makijażu ta paletką ;)

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Ostatnio kupiłam jakąś paletkę z drugiej ręki z Marks and Spencer. Ogólnie mega dobre wrażenie jak na kosmetyk z sieciowki. Już kilka osób wysyłałam na imprezy w makijażu ta paletką ;)
2022-09-08 11:55:40 autor yumimadoka

Nie miałam pojęcia, że są kosmetyki tej firmy. Lubię od nich ciuchy :)

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Polecam też paletyki wszelkiego rodzaju z Kryolana, mają naprawdę bardzo dobre ;) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Kosmetyki Kryolan to już dla profesjonalistów :) 

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Ja się totalnie zakochałam w nowej palecie Variete z Eveline :) Przepiękne brązy!!! Paleta ma zarówno cienie matowe jak i błyski, więc można zrobić zarówno dzienny makijaż, jak i wieczorowy. Jakości cieni też jest super - cały dzień trzymają się na powiece i się nie osypują.

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Ja się totalnie zakochałam w nowej palecie Variete z Eveline :) Przepiękne brązy!!! Paleta ma zarówno cienie matowe jak i błyski, więc można zrobić zarówno dzienny makijaż, jak i wieczorowy. Jakości cieni też jest super - cały dzień trzymają się na powiece i się nie osypują.

2022-10-11 13:13:25 autor retina

Widziałam, że jest ładna i zbiera pochlebne recenzje. Niestety jeszcze nie miałam okazji widzieć jej na żywo.

Re: Jakie palety cieni polecacie ?

Podoba mi się ta kolorystyka ale nie miałam jeszcze styczności z tą paletą od Eveline. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: