Jakie naturalne szampony?

  • 2016-03-10, o 11:05
  • 7
  • 5 311
  • 8
  • 8

Jakie naturalne szampony?

Cześć dziewczyny :)

Jakie polecacie sprawdzone naturalne szampony? Strasznie mi się przetluszczają włosy. Musze myć codziennie bo nawet mój facet zauważył że na drugi dzień wyglądają słabo... Używałam już tych do większej objętość i przetłuszczających się - efekt wysuszenie i łamliwość. Używałam do włosów normalnych i odżywiające - efekt, jeszcze bardziej przetłuszczone (już pod konec dnia). Kupiłam też naturalny szampon z FM ale nie zauważyłam żadnego efektu.... Uzywałam też dla dzieci ale też wysuszały.... Może Wy macie jakieś sprawdzone? Chodzi mi o te bez silikonów, które są podobno niezdrowe dla włosów....

Wyznaczaj sobie cele i je realizuj...

Re: Jakie naturalne szampony?

polecam zfirmy green pharmacy, ale mogą lekko wysuszać

Re: Jakie naturalne szampony?

Fitomed ma fajny do włosów tłustych.

Re: Jakie naturalne szampony?

Fajny szampon to szampon dla dzieci. Miałam problem z łupieżem, po pierwszym użyciu łupieżu nie było 

Re: Jakie naturalne szampony?

polecam zfirmy green pharmacy, ale mogą lekko wysuszać

2016-03-10 20:06:42 autor anczulka

uzywalam go kiedys, strasznie platal mi wlosy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie naturalne szampony?

Ja przy wrażliwej skórze głowy zaczęłam stosować Biovax z proteinami mleka. Wiem, żę mają też serię dla włosów przetłuszczających się. Szampon, maska, odżywka w sprayu. 

Re: Jakie naturalne szampony?

Super są szampony z serii Perfec Me Uzywam obecnie dwóch na zmianę . Wersji zielonej z olejkami i wersji różowej z keratyną. Oba fajne i mam wrażenie,że od czasu od kiedy ta zmieniam szampony moje włosy znacznie mniej się przetłuszczają....

Szampony są w cenie 9 zł w Hebe. Warto jest dokupić sobie do nich jeszcze maskę do włosów.Używam wersji zielonej 2 razy w tygodniu i działanie ma jak olejowanie. Wszystkie kosmetyki w składzie mają naturalne składniki ( dobrze się z tym zapoznałam zanim kupiłam). 

Re: Jakie naturalne szampony?

Ja najbardziej lubię firmy Equilibra, które nie zawierają SLS, SLES, parabenów i sztucznych barwników, a są w przystępnej cenie w Warszawie można je kupić na stoisku Więcej Niż Eko w CH Promenada:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: