Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

  • 2015-04-21, o 11:50
  • 64
  • 28 733
  • 37
  • 44

Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Hej

   chciałabym sie kupić jeszcze jeden bronzer ważne żeby był matowy ,chłodny i długo sie utrzymywał na twarzy(fajnie jakby jeszcze przy tym był wydajny) ostatnio używałam bahamy mamy ( super produkt ale troszke jak dla mnie za ciepły) i kobo sahara sand( z kolei fajny kolorek ,zimny ale mało wydajny i raczej szybciej "schodzi " z buzi pod koniec dnia ) ,chciałabym jeszcze jakiś rozświetlacz bo jeszcze nigdy żadnego nie miałam ,słyszałam pochlebne opinie o mary-lou manizer z the balm,ale czy wart swojej ceny hmm ?

 

      jakie polecacie dobre bronzery i fajny nie nachalnie świecący ,w jakimś fajnym(nie białawym) kolorze rozświetlacz ?

                                                                               dzięki za odpowiedzi i pozdrawiaaaaam

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Ja używam The Balm Bahama Mama idealny brązer jak dla mnie używam codziennie mam już denko :P i powoli zastanawiam sie czy kupić ponownie czy może zainwestować w Hoolę albo ziemię Egipską ale jeszcze mam trochę czasu zanim Mamę wykończę. Rozświetlacz MaryLou posiadam- wg mnie idealny rozświetlacz daję piękną jednolitą taflę pięknego blasku w szampańskim kolorze, nie ma tandetynych drobinek, trzyma się od rana do wieczora. Jest baaaaardzo wydajny wystarczy troszeczkę i efekt jest piękny. Jest wart swojej ceny zdecydowanie chociażby dlatego ze starczy na dobre kilkanaście lat :P jest tak wydajny i daje efekt nieporównywalny z niczym innym. Ja polecam:)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

hej

dzieki za porade ,piszesz ze starczy na kilka lat no to super tylko w takim razie ile  jest wazny po otwarciu ?

    

     ps.moja znajoma  ma ziemie egipską ,wydajna(z tego co mi mówiła),ale ten kolor hmm jak dla mnnie za ciepły ja osobiście wole zimniejsze brązery.ale jest jeszcze wersja dla mężczyzn w innym kolorze , jaśniejszym. Hoola,coś słyszałam ale szkoda mi tyyyle kasy wydać na bronzer..

                                                                                                                     pozdrawiaaaaam

                                                                                    

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

No ważny jest pewnie 24 msc no ale tak żartowałam z tym kilkanaście lat :P hehe chodziło o przedstawienie sytuacji jaki jest wydajny.Można go też używać jako cień do powiek zawsze dodatkowe zastosowanie :)

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Moje niezawodne rozświetlacze to Mary-Lou Manizer The balm i Perfect Face all over illuminator niemieckiej firmy P2. Ten drugi miał być tańszą i mniej napigmentowaną wersją Mary-Lou, ale tak naprawde uwielbiam efekt, który daje na twarzy. Jest bardziej subtelny i ciężko z nim przesadzić, czego nie można porwiedzieć o osławionym producie z The Balm. Efekt niby podobny, a jednak inny. Polecam. 

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Ja dopiero zaczym uczyć się używać rozświetlaczy i bronzerów.. z rozświetlaczy mam: I ♥ Makeup oraz z Essence, jeszcze z którejś letniej kolekcji sprzed lat. Aktualnie szukam też jakiegoś dobrego bronzera, kiedyś miałam Ziemię Egipską ale obsługiwać się nią nie potrafiłam więc oddałam mamie, jakiś czas temu miałam też styczność z podkładem KOBO w najciemniejszym odcieniu (ochwalony jako odpowiednik Chanelowskiego bronzera), jednak nie mam do niego odpowiedniego pędzla i trudno jest mi go rozcierać :)

Teraz kusi mnie, żeby wypróbowaćThe Balm Bahama Mama, jak myślicie.. będzie dobry na początki? :)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

bahama mama -bardzo wydajny ,matowy ,długo się utrzymuje ale jak dla mnie jego kolorek mógłbybyć chłodniejszy, nakładam go pedzlem hakuro h14 ale h 15 tez jest ok

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Być może się na niego skuszę, mam nadzieję że sprawdzi się jako mój pierwszy bronzer :) 

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

wiele dziewczyn z takich tańszych bronzerów poleca W7 Honolulu ,ja swoją drogą lubie te z Kobo zarówno jasną jak i ciemniejszą wersje choc jesli chodzi o wydajność nie dorastają Bahamie mamie do pięt.

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

No to w takim razie muszę zrobić małe oszczędności i zakupić Bahamę :) Bo już jakiś czas temu chciałam wypróbować coś The Balm :)

Re: Jakie macie swoje ulubione bronzery i rozświetlacze do twarzy?

Też już od jakiegoś czasu przymierzam się do Bahama Mama. Do tej pory świetnie służy mi duo Sleek Contour Kit. Bardzo wydajny, przyzwoicie się utrzymuje (co jest imponujące przy moim kompulsywnym dotykaniu twarzy :P) i najważniejsze: nie wychodzi ciepły na skórze, a przy prawie białej buzi wszystko wychodzi pomarańczowe, więc wielki plus. ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: