Jakie fixery/mgiełki polecacie?

  • 2016-02-04, o 06:51
  • 22
  • 6 658
  • 15
  • 20

Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Jakie fixery/mgiełki polecacie, by odświeżyć lub przedłużyć trwałość makijażu?

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Najlepszym fixerem jest ten z kryolanu ale nie nadaje się do codziennego użytku. Fajny jest też fix + z MACA i spray z Inglota

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Nie znam

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

nie polecam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Najlepszym fixerem jest ten z kryolanu ale nie nadaje się do codziennego użytku. Fajny jest też fix + z MACA i spray z Inglota
2016-02-04 08:23:06 autor AgataR

Ten z inglota jest super, myslalam ostatnio nad tym z maca ale nie mogę sie przekonać 

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

nie używam

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Inglot, Avon. 

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Nie mam

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Najlepszym fixerem jest ten z kryolanu ale nie nadaje się do codziennego użytku. Fajny jest też fix + z MACA i spray z Inglota
2016-02-04 08:23:06 autor AgataR

Ten z inglota jest super, myslalam ostatnio nad tym z maca ale nie mogę sie przekonać 

2016-02-04 11:23:24 autor asiazas

Myślałam o Inglocie, podobno również mają fajne mgiełki, może skuszę się na oba. A jak z wydajnością?

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Jeśli chodzi o fixery to oczywiście Kryolan. Z tańszych Kobo albo Pierre Rene są też fajne. Ale to fixery, zawierają alkohol i nie używa się ich codziennie.

Jeśli chodzi o mgiełki to Inglot ma fajne, i chyba kilka opcji tych mgiełek. Na pewno tej różowej nie używa się dużo, bo można sobie mocno przetłuścić skórę i to nie będzie wyglądać estetycznie ani świeżo.

Re: Jakie fixery/mgiełki polecacie?

Spray z inglota, polecam :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: