Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

  • 2011-12-04, o 19:16
  • 62
  • 38 667
  • 28
  • 45

ja na lato polecam Loreal sunkiss ;)

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

i jedno i drugie bardzo niszczy włosy

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Najbardziej lubię farby Loeral, zwłaszcza te w piance, są bardzo delikatne.

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Polecam farby Loreal :)

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Loreal Casting - to bardziej szampon koloryzujący bez amoniaku z tego co pamiętam. Używam brązów. Kocham odcień mroźna czekolada i ciemna czekolada. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Ja nie farbuję włosów ale słyszałam, że wszystkie drogeryjne farby niszczą włosy. Podobno najmniej szkodliwe są te fryzjerskie, choć te na pewno są sporo droższe.

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

ja juz od dawna uzywam Goldwella topchic mam ją na dwa uzycia ,koszt tej farby to 32 zł za 60 ml + koszt utleniacza w kremie 6 zł i czy ja wiem czy one mniej niszcza włosy ? wydaje mi sie ze wszystkie farby czy to z amoniakiem czy bez ( choc dla mnie te są jeszcze gorsze niż z amoniakiem bo zawierają sole amonowe czyli pochodne amoniaku ,które nie śmierdzą jak amoniak i delikatniej otwierają łuske włosa ale za to po farbowaniu pozostaja na włosach i da się je dopiero skłukac po około miesiącu , a jak wiadomo za miesiąc robimy znowu farbowanie wiec te sole cały czas sa na naszych włosach a to jeszcze gorsze bo wtedy robią na włosach straszne spustoszenie)  podsumowując w każdym razie wole farby z amoniakiem choc tak jak napisałam wczesniej nie wierze w to ze farby fryzjerskie mniej niszczą włosy a przerobiłam juz troszke firm razem z siostrą i czytałam ich składy. wiec rewelacji nie ma , poza tym oprócz składu farby duzy wpływ ma procent wody utlenionej, czym wyższy tym gorzej.

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Polecam farby Loreal :)

2015-08-17 13:07:27 autor Olcia37

 

również je polecam

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

ja z kolei słyszałam ze farby loreala się szybciej wypłukują

gosh
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: