Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

  • 2011-12-04, o 19:16
  • 62
  • 38 670
  • 28
  • 45

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Super kolorek, jaka to marka i kolor ? Bo cos przeoczylam.
Moje farby nr 1 to Loreal Excelence, Preference, Feria albo Swartzkopf Live.

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Jest to szampon koloryzujący firmy marion, numer 65- winna czerwień

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Dziewczyny czy jest mozliwe ze swoj naturalny kolor wlosow po paru latach stal sie jasniejszy? czy jest to mozliwe?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Jest to bardzo możliwe, jak już pisałam po swoich doświadczeniach, że moje włosy zmieniały kolor jak chciały
A czasem dzieje się tak od zbyt długiego przebywania na słońcu(choć to bardziej latem), bądź używania szamponów np. rumiankowych:) Moje włosy głównie ciemniały bardziej, ale zdarzało się, że także się rozjaśniały. Odpowiada też za to jakiś hormon w organizmie, ale że skleroza mi ostatnio doskwiera to jak na złość sobie teraz nie przypomnę nazwy:|

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Ja kiedyś używałam farb Pallete, ale kolory wychodziły dużo ciemniejsze niż miały być w rzeczywistości, a dodatkowo były to bardzo mocne farby. Potem długi czas farbowałam się u fryzjerki i nie wiem jakich ona farb używała, ale bardzo szybko schodziły. Od niecałego roku używam cały czas tej samej farby Garnier z serii Color Naturals odcień "brąz" Jestem bardzo zadowolona, włosy się nie niszczą, a kolor nie wygląda sztucznie. Ostatnio zmieszałam dwa odcienie z Garniera - właśnie ten brąz + rubinową czerń, wyszło bardzo fajnie, ale trzeba uważać, żeby odrosty nie chwyciły jaśniej (ja musiałam zrobić poprawkę). Oprócz Garniera polecam farby Syoss, moja mama używa takiej i włosy mam ślicznie lśniące

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Aha... nie wiem czy włosy mogą jaśnieć, ja u siebie zauważyłam, że odrosty mam koloru siwego I nie jest to na pewno wina mojego wieku Ktoś kiedyś powiedział mi, że to wina tego, że farbuję włosy.

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Jest to bardzo możliwe, jak już pisałam po swoich doświadczeniach, że moje włosy zmieniały kolor jak chciały
A czasem dzieje się tak od zbyt długiego przebywania na słońcu(choć to bardziej latem), bądź używania szamponów np. rumiankowych:) Moje włosy głównie ciemniały bardziej, ale zdarzało się, że także się rozjaśniały. Odpowiada też za to jakiś hormon w organizmie, ale że skleroza mi ostatnio doskwiera to jak na złość sobie teraz nie przypomnę nazwy:|

kruszyna91

Czasami to nie jest hormon prolaktyny???-od nadmiaru wlosy jasnieja? Moze ktoras z dziewczyn wie cos na ten temat?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Ja kiedyś kilka razy eksperymentowałam z szamponami, tonerami i innymi rzeczami do koloryzacji.. ostatecznie bardzo polubiłam tonery La Riche Directions, jednak są to kolory bardzo odważne a i na instrukcji pisze że trzeba włosy rozjaśnić do ich nakładania, ja jednak tego nie zrobiłam i nałożyłam czerwień na ciemnobrązowe włosy i wyszedł ładny, winny kolor ;) Kiedyś marzyły mi sie niebieskie końcówki i już miałam kupić ten toner do tego ale jakoś mi przeszło i zostałam przy szaleństwach z czerwienią (dziś mam czerwone ombre). Bardzo lubiłam też szampony koloryzujące Marion, zwłaszcza za fajną cenę w porównaniu z La Riche Directions :)

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

ja chyba 3 razy w życiu farbowałam szamponetkami były to z reguły skrajnie dla mnie ciemne kolory ,mam obecnie miodowo karmelowy blond a szamponetki były gorzka czekolada i orzechowy brąz wiec jak się zobaczyłam w takim kolorze to był jeden wielki szook. ale jakoś wole się w jaśniejszych kolorach , fajnie że sa takie szamponetki można się zobaczyc jak sie będzie wyglądalo w zupełnie innym kolorze choć szamponetki również niszcza włosy.

Re: Jakie farby do wlosow szampony koloryzujace polecicie?

Mam złe doświadczenia z szamponetkami, nie polecam!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: