Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

  • 2015-07-11, o 11:25
  • 47
  • 19 719
  • 25
  • 39

Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Hej bardzo dlugo zastanawialam sie czy zaczac serie tutoriali na youtube i stalo sie! Zaczelam. O to moj kanal https://www.youtube.com/watch?v=3D3HgaKEbf0 zapraszam do ogladania. A moje pytanie to jakie kolory na powiece podkreslaja zielone oczy? Pozdrawiam.

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Wszelkie fiolety, pomarańcze, miedź, złoto, czerwień, brązy, szczególnie ciepłe, beże.

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Według mnie najlepiej wyglądają brązy, fiolety i beże ;)

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

fiolety i złoto ;]

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Do ciepłego odcienia zieleni pasują brudne i "zgniłe" zielenie, tęczówkę podbijają natomiast jasne, brudne róże, brudne czerwienie, miedzie i borda. Zimny odcień zieleni można zestawić z morskimi odcieniami, natomiast kolor podbiją wszelkie fiolety, aż po granat. W obu przypadkach sprawdzają się złota, jeżeli nie gryzą się z odcieniem skóry. :)

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Dziewczyny, a jakie kolorki polecacie do brązowych oczu (bardzo ciemny brąz)? :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Ładnie wyglądają wszelkie niebieskości, granaty i morskie odcienie, zielenie też się sprawdzają, czasem też fiolety. Zależy czy masz ciepły czy zimny odcień. Ja bym poeksperymetowała. ;)

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

moim zdaniem złoto brązy i beże

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

No tak, po prostu poleciałam po kolorach, bo naturalne cienie pasują do wszystkich, zależy tylko od tonu. :P

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

Ja na razie uczę się na naturalnych kolorach ale kupiłam ostatnio niebieski eyeliner i będę eksperymentować :)

Re: Jakie cienie do zielonych oczu? Nowy kanal na youtube

A tutaj przedstawiam kolejny pomysl makijazowy. Dosc ciezki, i moim zdaniem jedynie nadajcy sie na imprezy. Makijaz bardzo intensywny w stylu 'cut crease'. Uzylam palety Urban Decay Vice 3 na oczkach a konturowka na ustach to MAC Nice 'N' Spicy - bardzo dlugotrwala kredka i matowa. Co myslicie?

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: